Wszystko co potrzebne do budowy domów
Wszystko co potrzebne do budowy domów, Kowalski System Hurtownia Materiałów Budowlanych, Oława

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9120005950
REGON: 932056683

O firmie

Firma Kowalski-System znajduje się w Oławie, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo prowadzi biuro projektowe oraz hurtownię materiałów budowlanych. Rozpoczęło działalność w 1988 roku, a jego właścicielem jest niezmiennie Tadeusz Kowalski.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Prace budowlane wymagają stosowania specjalnych materiałów, a te znajdą Państwo w hurtowni Kowalski-System. Firma dysponuje rozwiązaniami renomowanych marek, które sprzedaje hurtowo i detalicznie. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, dowóz materiałów na wskazane miejsce i atrakcyjne ceny.

Kowalski-System sprzedaje m. in. bloczki betonowe, nadproża i kostkę brukową. Dysponuje też materiałami zbrojeniowymi, w tym siatkami i prętami. W ofercie znajdują się ponadto:
  • pustaki ceramiczne
  • hydroizolacje
  • gładzie szpachlowe
  • zaprawy cementowe
  • zaprawy murarskie
  • zaprawy tynkarskie
  • materiały ociepleniowe
  • płyty osb
  • dachówki
  • blachodachówki
Oczywiście nie brakuje chemii budowlanej, np. silikonów i klejów, które można używać do betonu, ceramiki i styropianu. Dostępne są również materiały wykończeniowe, takie jak drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, odwodnienia i kominy. Przedsiębiorstwo posiada też liczne narzędzia budowlane i malarskie, np. pace, wałki, szpachelki i kielnie.

Kowalski-System korzysta z wymienionych materiałów podczas prac budowlanych. Przedsiębiorstwo podejmuje się wykonywania wykopów, wylewania fundamentów i stawiania ścian. Ponadto montuje zadaszenia i realizuje prace wykończeniowe. W ramach kompleksowych usług biuro projektowe firmy przygotowuje projekty domów i instalacji sanitarnych.

Więcej informacji dotyczących firmy Kowalski-System znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie projektów, prac budowlanych i zakupu materiałów można kontaktować się telefonicznie i mailowo.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje materiały takich marek jak Betard, Solbet, Ursa, Mapei, Kubala, Gamrat oraz wielu innych.

Artykuły

Budowa domu krok po kroku
Budowa domu krok po kroku
Biorąc się za budowę domu musisz pamiętać, że jest to proces czasochłonny, wymagający cierpliwości, składający się z kilku etapów.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kowalski System Hurtownia Materiałów Budowlanych

Kowalski System Hurtownia Materiałów Budowlanych, Oława

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Kowalski System Hurtownia Materiałów Budowlanych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
5.0
28.05.2019
Cieszę się, że trafiłem na ofertę Kowalski-System. Mają duży wybór materiałów budowlanych oraz oferują ich transport. Czego chcieć więcej?