Kompleksowa obsługa w zakresie prac projektowych i ogólnobudowlanych
Kompleksowa obsługa w zakresie prac projektowych i ogólnobudowlanych, Kowalski-System Firma Budowlano-Projektowa Mgr Inż. Tadeusz Kowalski, Oława

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9120005950
REGON: 932056683
Dodatkowe kontakty:

604 781 100

Rok założenia:
1999

O firmie

Firma budowlano-projektowa Kowalski-System mieści się w Oławie, w województwie dolnośląskim. Właścicielem firmy jest Tadeusz Kowalski. Zajmuje się ona przygotowywaniem projektów architektonicznych, głównie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektów przemysłowych, a także prowadzeniem prac budowlanych.

Godziny otwarcia biura:

Pn-Czw - 7-15
Pt - 7-13

Oferta

Początki działalności firmy sięgają 1999 roku. Od samego początku specjalizowała się ona w pełnej obsłudze inwestycji budowlanych, począwszy od przygotowania projektu architektonicznego, przez pomoc z załatwianiu niezbędnych formalności, budowę, po nadzór inwestorski i doprowadzenie inwestycji do stanu pod klucz.

W portfolio firmy znajdują się realizacje takich obiektów jak:
  • projekty budynków mieszkalnych, w tym jednorodzinnych i wielorodzinnych,
  • projekty obiektów sportowych,
  • projekty obiektów handlowych,
  • projekty zakładów produkcyjnych,
  • projekty obiektów usługowych,
  • projekty basenów.
Dodatkowo Kowalski-Sytem może podjąć się obsługi projektowo-budowlanej inwestycji sakralnych, ogrodów, realizacji przyłączy wodno-kanalizacyjnych, sanitarnych, gazowych, czy elektrycznych.

Klienci mogą skorzystać również z możliwości zakupu gotowych projektów przygotowanych przez firmę. Są to głównie projekty domów mieszkalnych. Każdy z nim może zostać zaadaptowany do wymogów obowiązujących w miejscu jego realizacji, a także do potrzeb i oczekiwań klientów. Przygotowywane są także projekty budowlane na indywidualne zamówienie.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać w biurze firmy w Oławie lub na jej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Kowalski-System Firma Budowlano-Projektowa Mgr Inż. Tadeusz Kowalski

Kowalski-System Firma Budowlano-Projektowa Mgr Inż. Tadeusz Kowalski, Oława

Opinie (1)

Opinie o firmie Kowalski-System Firma Budowlano-Projektowa Mgr Inż. Tadeusz Kowalski

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
29.11.2015
Pan Tadeusz konkretny i rzeczowy, osoby które mnie obsługiwały znały się na tym o czym mówiły i fajnie mi doradzili w sprawie projektu. szybko i solidnie zrealizowane zlecenie, kontakt na każdym etapie współpracy. Polecam tą firmę wszystkim którzy poszukują w oławie i okolicy projektu budowlanego i nadzoru budowy //seba;