Pełna obsługa księgowa firm
Pełna obsługa księgowa firm, Kowalczyk-Góra Alicja. Biuro rachunkowe, księgowość, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7261129334
REGON: 471660556
Rok założenia:
1998

O firmie

Nazywam się Alicja Kowalczyk-Góra. Jestem właścicielką biura rachunkowego, w ramach którego prowadzę pełną księgowość na rzecz firm oraz Klientów indywidualnych. Moja siedziba zlokalizowana jest na terenie Łodzi.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest prowadzenie biura rachunkowego, w ramach którego zajmuję się świadczeniem usług księgowych oraz rachunkowych. Posiadam w tej branży spore doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przeze mnie usług. Moim celem jest pomoc w uniknięciu błędów, które mogą mieć poważne konsekwencje oraz zdjęcie z Państwa barków nieprzyjemnego i czasochłonnego obowiązku, jakim jest dokonywanie rozliczeń.

Przede wszystkim zajmuję się prowadzeniem pełnej księgowości na rzecz firm oraz Klientów indywidualnych. W jej ramach doradzam odnośnie rachunkowości, prowadzę księgi podatkowe przychodów i rozchodów, zajmuję się ewidencją ryczałtu czy rozliczeniami rocznymi.

Dodatkowo świadczę usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Reprezentuję swoich Klientów przed Urzędami Skarbowymi, tworzę odpowiednie pisma czy dokumenty, a także pomagam w zakresie rozliczeń podatków PIT, CIT oraz VAT. Dzięki sporemu doświadczeniu i obszernej wiedzy jestem w stanie dokładnie pełnić swoje obowiązki.

W swojej firmie zatrudniam także wykwalifikowanych pracowników, którzy tak jak ja od wielu lat działają w branży księgowej. Nieustannie studiują coraz to nowsze przepisy prawne i dokonują ich analizy, by jak najbardziej zwiększyć swoją efektywność w działaniu. Gwarantuję terminową realizację zleceń i atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej, jak również zachęcam do podjęcia współpracy.

Kontakt

Kontakt Kowalczyk-Góra Alicja. Biuro rachunkowe, księgowość

Kowalczyk-Góra Alicja. Biuro rachunkowe, księgowość, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Kowalczyk-Góra Alicja. Biuro rachunkowe, księgowość