Wycieczki do najpiękniejszych miejsc w Europie
Wycieczki do najpiękniejszych miejsc w Europie, Kos. Kostravel, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8970004391
REGON: 931965490
Dodatkowe kontakty:

71 793 18 88

Rok założenia:
2000
Branża:

O firmie

Biuro podróży Kos. Kostravel mieści się we Wrocławiu. Należy do Tomasza Kunasiewicza i działa w branży turystycznej od 2001 roku. Specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów i imprez dla firm oraz klientów indywidualnych. Posiada ubezpieczenie OC, a także zezwolenie Wojewody Dolnośląskiego na organizację imprez turystycznych numer 217/43/02/2004.

Oferta

Jeśli znudziły się Państwu planowane na własną rękę wyjazdy lub chcą Państwo przeżyć niesamowite emocje, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty biura podróży Kos. Kostravel. Firma ta od kilkunastu lat organizuje wyjazdy zagraniczne do najbardziej atrakcyjnych miejsc w Europie.

Niezależnie od tego, czy marzą Państwo o ciepłych włoskich i hiszpańskich plażach, czy też planują zobaczyć ośnieżone szczyty Austrii, agencja turystyczna zorganizuje niezapomniany wyjazd.

Podstawą firmowej oferty jest indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego urlop jest dopasowany do oczekiwań turystów. Biuro zapewnia przeloty tanimi liniami lotniczymi, takimi jak Ryanair i Wizzair oraz przejazdy autokarami. Ponadto rezerwuje miejsca w hotelach i oddaje turystów pod opiekę wykwalifikowanych pilotów.

Wycieczki organizowane przez biuro to przede wszystkim imprezy integracyjne, pielgrzymki oraz wyjazdy na ważne wydarzenia sportowe. Nowe miejsca mogą Państwo poznawać z okien autobusów, z pokładów statków i podczas samodzielnych wędrówek. Dzięki szerokiej ofercie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Warto rezerwować wyjazdy z dużym wyprzedzeniem lub kupować wczasy last minute, ponieważ są bardzo atrakcyjne cenowo.

Wśród ofert przygotowanych przez biuro Kos można wyróżnić takie wyjazdy jak:
  • Malta dla seniorów z Wrocławia
  • Barcelona na weekend z Wrocławia
  • pielgrzymka do Hiszpanii – samolotem z Wrocławia
  • pielgrzymka do Włoch – autokarem z Wrocławia
  • pielgrzymka na Litwę – autokarem
  • pielgrzymki samolotem do Portugalii i Hiszpanii
  • tanie wczasy na Costa Blanca z Wrocławia
  • wczasy na Costa Brava z Wrocławia
  • wczasy w Costa del Sol z Wrocławia

Biuro proponuje również wyjazdy na Teneryfę, wycieczki do Rzymu i loty do Londynu. Miłośnicy sportu z pewnością zainteresują się biletami na mecze Ligii Mistrzów, a także zimowe zawody w różnych dyscyplinach. Inne propozycje przygotowane dla klientów indywidualnych biura to wycieczki do najpiękniejszych miast Polski i miejsc poza jej granicami, np. do Pragi, na Riwierę Zadarską, a także do Wenecji i Bratysławy.

Uzupełnieniem oferty biura podróży Kos są wyjazdy integracyjne. Pracownicy firm mogą wziąć udział w warsztatach kulinarnych, a także podążyć śladami legendarnych Beatlesów.

Więcej danych dotyczących samego biura i jego aktualne oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. Informacje można także uzyskać dzwoniąc pod podany numer telefonu.

Kontakt

Kontakt Kos. Kostravel

Kos. Kostravel, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (14)

Opinie o firmie Kos. Kostravel

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Iza
Iza
5.0
02.05.2020
Babcia jechała do Włoch na pielgrzymkę z tym biurem podróży. Świetna organizacja i atrakcyjna cena.
Halina
Halina
4.0
04.03.2020
Warto skorzystać z usług tego biura. Mają atrakcyjne oferty last minute.
Ola
Ola
5.0
01.01.2020
Byłam z chłopakiem na Costa Brava. Organizacja wycieczki na najwyższym poziomie. Atrakcyjna cena i piękny hotel.
Aśka
Aśka
5.0
01.11.2019
Atrakcyjne wakacje w ekskluzywnych hotelach, zawsze w atrakcyjnej cenie.
Janusz
Janusz
4.0
23.09.2019
Najlepsze biuro podróży w mieście.
Daria
Daria
5.0
08.07.2019
Najlepsza organizacja imprez integracyjnych. Wszystko dopięte na ostatni guzik, co roku korzystamy z oferty tego biura i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Julka
Julka
5.0
31.05.2019
Najlepsze biuro podróży w mieście. Zapewniają atrakcyjne oferty last minute. Byłam z przyjaciółkami w Costa del Sol. To były najlepsze wakacje!
Basia
Basia
5.0
18.03.2019
Wybraliśmy się z mężem do Portugalii z tym biurem podróży. Atrakcyjna cena i organizacja dopięta na ostatni guzik.
Kuba
Kuba
5.0
24.01.2019
Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu weekendowego do Barcelony. To były 3 dni, a udało nam sie z żoną wiele zobaczyć. Organizacja wycieczki na najwyższym poziomie. Polecam to biuro.
Gość
Gość
5.0
08.11.2016
Świetne biuro podróży. Ceny mają także bardzo korzystne!
Gość
Gość
5.0
08.11.2016
Wysoka jakość! Bardzo polecam!
Gość
Gość
5.0
09.10.2016
WYsoka jakość. Rzetelna obsługa i firma godna polecenia. Cena mogłaby być niższa, ale warto zapłacić za najwyższą jakość.
Gość
Gość
5.0
09.10.2016
wysoka jakość - adekwatna do niej cena. Naprawdę warto.
Arek Korczyński
Arek Korczyński
5.0
19.09.2016
Świetne biuro podróży z bogatą ofertą wyjazdów. Korzystałem wraz z małżonką dwukrotnie i za każdym razem zadowolenie było takie samo. Polecam szczególnie oferty last minute, które mogą pozytywnie zaskoczyć niskimi cenami. Kontakt z biurem podróży wzorowy. Oby więcej było takich firm na rynku.