Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7571263334
REGON: 141995798

Polecane oferty

Opacz-Kolonia, Środkowa 30 lok. 17
Specjalizujemy się w obsłudze księgowej Klientów indywidualnych, stowarzyszeń oraz przedsiębiorstw....
Warszawa, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 22
Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Prowadzimy księgi handlowe oraz...
Warszawa, Kolumba 43/47
Na każdym przedsiębiorcy spoczywa obowiązek prowadzenia firmowej księgowości. Działalność gospodarc...
Taxum to firma, która działa już od wielu lat i od wielu lat zdobywa niezbędne doświadczenie. Od po...

Oferta

Biuro księgowe mieszczące się w Warszawie, w województwie mazowieckim prowadzi Korzeniewska Bożena.

Nasze biuro powstało z pasji i chęci dzielenia się wiedzą i doświadczeniem zawodowym, które zdobywaliśmy przez wszystkie lata swojej intensywnej praktyki.

W swojej pracy szczególną uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług oraz do udzielania tylko fachowych i adekwatnych porad. Naszym celem jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa oraz dostarczenie rzetelnej obsługi księgowo - podatkowej w każdym momencie współpracy.

Kierujemy się przede wszystkim dobrem Klienta, postępując zawsze w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się dostosować ofertę adekwatnie do indywidualnych potrzeb Klienta oraz do profilu jego działalności.

Stawiamy na jakość naszych usług, w związku z czym cały czas, na bieżąco inwestujemy w wiedzę i jej aktualizację, jednocześnie dbając o to, aby narzędzia pracy, którymi się posługujemy, usprawniały obsługę naszych Klientów.

Do obsługi wykorzystujemy jedynie legalne, wysokiej klasy oprogramowanie. Stosujemy na bieżąco aktualizowany nowoczesny, zintegrowany system do prowadzenia księgowości oraz zarządzania firmy Ramzes Sp. z o.o.

Zawsze na czas dostarczamy Klientowi rzetelną informację o obecnej sytuacji przedsiębiorstwa, o jego bezpieczeństwie podatkowym, optymalizujemy w czasie rzeczywistym zobowiązania podatkowe i dokładamy wszelkich starań, aby koszty związane z obsługą księgową były jak najbardziej adekwatne.

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, oferujemy swoim Klientom najbardziej korzystną, indywidualną formę opodatkowania i rozliczeń podatkowych.

Działamy na podstawie Certyfikatu Ministra Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zakres świadczonych przez nas usług, to między innymi:
  • prowadzenie ksiąg handlowych, dokumentacji kadrowo - płacowej, podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu
  • reprezentowanie Klientów przed Urzędami Skarbowymi i ZUS’em
  • kompleksowe usługi księgowe dla firm, stowarzyszeń i osób fizycznych

Świadczmy kompleksowe usługi księgowe dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Zapewniamy również profesjonalną pomoc dla przedsiębiorstw i osób fizycznych, którzy prowadzą podatkową księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających podatek na podstawie ryczałtu.

Ofertę naszych usług kierujemy również do osób i firm które są na etapie podjęcia decyzji o założeniu firmy i nie mają czasu na analizy i zajmowanie się śledzeniem ciągłych zmian w podatkach, nie mają cierpliwości do "cyferek", "tabelek", a wolą zająć się czymś, co przyniesie Państwu dużo satysfakcji oraz wiele korzyści z wykonywanej pracy.

Prosimy o kontakt - pomożemy Państwu w wywiązywaniu się z obowiązków podatkowych, księgowych, sprawozdawczych, doradzimy i przedstawimy najkorzystniejszą formę opodatkowania.

Kontakt

Kontakt Korzeniewska Bożena. Biuro Księgowe.

Korzeniewska Bożena. Biuro Księgowe., Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Korzeniewska Bożena. Biuro Księgowe.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.03.2015
LUDZIE BYLE Z DALA