Nowoczesne wnętrze Twojego mieszkania
Nowoczesne wnętrze Twojego mieszkania, Kornel Kłosiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272720574
REGON: 521532311
Rok założenia:
2022

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą Kornela Kłosińskiego! Znajdziesz nas w Łodzi. Od 2022 zajmujemy się usługami remontowo-wykończeniowymi.

Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Oferta

Realizację usług remontowych i wykończeniowych zlecicie firmie Kornela Kłosińskiego w Łodzi. Realizujemy głównie zlecenia dla klientów indywidualnych, ale jesteśmy także otwarci na współpracę z firmami.

Oferujemy remonty oraz wykończenia wnętrz mieszkań i domów. Tworzymy nowoczesne i w pełni funkcjonalne wnętrza, które zapewniają wysoki komfort. Remontujemy łazienki, kuchnie i pokoje.

Naszą specjalnością są usługi glazurnicze, które wykonujemy z największą starannością. Układamy nie tylko płytki, ale także panele podłogowe, w tym winylowe.

Mamy sprzęt do malowania natryskowego ścian. Malowanie metodą natryskową umożliwia nam równomierne pokrywanie podłoża. W krótkim czasie jesteśmy w stanie dokładnie pomalować ścianę o dużej powierzchni.

Precyzyjnie dokonujemy montażu zabudów z płyt gipsowo-kartonowych, w tym przede wszystkim sufitów podwieszanych.

W ramach naszej działalności oferujemy też szpachlowanie, tynkowanie i kładzenie gładzi.

Chcecie wyremontować lub wykończyć wnętrze? Skontaktujcie się z nami!


Artykuły

Jakie prace remontowe w salonie mogą najbardziej odmienić wnętrze? - Usługi Remontowo-Wykończeniowe Kornel Kłosiński
Jakie prace remontowe w salonie mogą najbardziej odmienić wnętrze? - Usługi Remontowo-Wykończeniowe Kornel Kłosiński
W tym artykule dowiesz jak można w szybki sposób odmienić wygląd salonu i jak ważne jest wybranie odpowiedniej, profesjonalnej ekipy remontowo-wykończeniowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kornel Kłosiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe

Kornel Kłosiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe, Łódź

Opinie (2)

Opinie o firmie Kornel Kłosiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Joanna K.
Joanna K.
5.0
17.02.2023
Gorąco polecam. Wszystkie prace wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Właściciel firmy to osoba perfekcyjna o wysokiej kulturze osobistej. Potrafi podpowiedzieć, doradzić i zadbać o wysoką jakość prac przy stosunkowo niskich cenach za usługi. Jestem super zadowolona z nowej kuchni.
Marcin
Marcin
5.0
13.02.2023
Polecam. Fachowa robota, przy wykorzystaniu profesjonalnych narzedzi, szybko i w ustalonym terminie. Przydatna też była pomoc w doborze dobrej jakości materiałów 🙂