Redakcja oraz korekcja tekstu
Redakcja oraz korekcja tekstu, Korekta Tekstu - Studio Dobrego Słowa Kamila Kowalczyk, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5833455454
REGON: 522633215
Rok założenia:
2022

O firmie

Nazywam się Kamila Kowalczyk. Korekta Tekstu - Studio Dobrego Słowa to prowadzona przeze mnie firma, która istnieje na rynku od 2022 roku i działa w branży druk - skład tekstu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonam powierzone zadania. Działam na terenie województwa pomorskiego, z siedzibą w mieście Gdańsk. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest redakcja tekstu, a także jego korekta. Są to kluczowe działania w zakresie wydawnictwa. Umiejętnie przygotuję pisma do druku, poprawię występujące w nich błędy, a także uzupełnię brakujące elementy. Zajmę się również sprawdzeniem poprawności nazw własnych, specjalistycznych terminów i ujednolicę zapis skrótów czy oznaczeń.

W zakresie korygowania tekstu proponuję Państwu usunięcie błędów ortograficznych, gramatycznych czy interpunkcyjnych w nim występujących. Dzięki temu wyeliminuję niedociągnięcia oraz usterki, co zdecydowanie przełoży się na lepszy odbiór danego pisma. Korekta zazwyczaj wykonywana jest już po redakcji.

Dodatkowo w zakres mojej oferty wchodzi recenzowanie książek. Wnikliwie przestudiuję dane dzieło, by móc napisać później zwięzłą, a także wyczerpującą analizę. Zajmuję się także self-publishingiem. Pomogę autorom opublikować ich utwór wraz z ich nakładem własnym. Usługi świadczę zarówno fizycznie w mojej siedzibie, jak i online.

Zachęcam do skorzystania z oferty Studia Dobrego Słowa z Gdańska.

Artykuły

Poznaj wyjątkowe usługi Studio Dobrego Słowa Kamili Kowalczyk
Poznaj wyjątkowe usługi Studio Dobrego Słowa Kamili Kowalczyk
Studio Dobrego Słowa zapewnia szerokie usługi redakcyjne oraz korektorskie w ramach współpracy online. Kliknij link i sprawdź najważniejsze szczegóły.
Korekta Tekstu - Studio Dobrego Słowa| Na czym polega korekta tekstu i komu jest polecana?
Korekta Tekstu - Studio Dobrego Słowa| Na czym polega korekta tekstu i komu jest polecana?
Firma Korekta Tekstu - Studio Dobrego Słowa z Gdańska oferuje usługi redakcji tekstów. Na czym one polegają i kiedy warto na nie postawić? Kliknij i sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Korekta Tekstu - Studio Dobrego Słowa Kamila Kowalczyk

Korekta Tekstu - Studio Dobrego Słowa Kamila Kowalczyk, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Korekta Tekstu - Studio Dobrego Słowa Kamila Kowalczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.