Kompleksowe doradztwo majątkowe
Kompleksowe doradztwo majątkowe, Kordas-Stępska Karolina, Banino

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6692037582
REGON: 220618764
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Nazywam się Karolina Kordas-Stępska. Jestem rzeczoznawcą majątkowym posiadającym uprawnienia zawodowe numer 4707 nadane przez Ministra Infrastruktury. Od 2009 roku pełnię funkcję biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Ponadto w 2011 roku wpisana zostałam na listę Związku Banków Polskich. Własną działalność prowadzę w Baninie, w województwie pomorskim zajmując się między innymi wyceną nieruchomości.

Certyfikaty i dyplomy

Ukończyłam szereg kursów podnoszących moje kwalifikacje zawodowe, w tym szkolenie dotyczące wyceny dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności oraz wybranych zagadnień prawnych i warsztatowych dotyczących urządzeń infrastruktury technicznej.

Oferta

W prowadzonej kancelarii świadczę usługi w zakresie szacowania wartości nieruchomości oraz praw z nimi związanymi. To ważny aspekt, dotyczący wielu różnego rodzaju działań, obejmujących takie sprawy jak:
  • negocjacje ceny przy sprzedaży lub kupnie,
  • sprawozdania finansowe,
  • podział majątku,
  • ustalanie opłat adiacenckich i planistycznych,
  • ubieganie się o kredyt.
Moja główna specjalność to przeprowadzanie wycen inwestycji liniowych związanych ze służebnością przesyłu, jak również wynagrodzeniem za korzystanie bezumowne z nieruchomości bądź z utratą wartości.

Ponadto oferuję usługi dotyczące określania wartości przedsiębiorstw. Wykonuję wyceny farm wiatrowych i wydaję opinie przydatne do celów kredytowych lub sprawozdawczych.

Cechuje mnie rzetelność i uczciwość. Tworząc operat szacunkowy zawsze gwarantuję zachowanie poufności otrzymanych informacji, terminowe realizowanie zleceń i najwyższy poziom przygotowywanych wycen. Współpracuję z zespołem ekspertów, by Klientom korzystającym z usług mojej kancelarii zapewnić kompleksową obsługę.

Czynności zawodowe wykonuję w oparciu o obowiązujące przepisy prawa i standardy opracowane przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Artykuły

Kiedy wycena nieruchomości jest niezbędna?
Kiedy wycena nieruchomości jest niezbędna?
Wycena nieruchomości jest niezbędna przy zakupie mieszkania na kredyt i w sprawach o podział majątku. Wyceny wykonuje specjalista – rzeczoznawca majątkowy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kordas-Stępska Karolina

Kordas-Stępska Karolina, Banino

Opinie (0)

Opinie o firmie Kordas-Stępska Karolina