Najlepsza kora w Polsce nie tylko w regionie!
Najlepsza kora w Polsce nie tylko w regionie!, Kor-Drew. Producent kory sosnowej, Ligota

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1250455989
REGON: 141218493
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Kor-Drew jest zlokalizowana w Ligocie Trzebnickiej, w województwie dolnośląskim. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą kory sosnowej. Działamy od 2007 roku.

Oferta

Jako doświadczony producent kory jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów. Poprzez ponad dwanaście lat aktywnego działania w branży, udało nam się zdobyć zaufanie sporego grona klientów, którzy docenili zarówno jakość naszego towaru oraz atrakcyjne ceny, jak i profesjonalną obsługę.

Proponujemy Państwu między innymi:
  • korę dekoracyjną,
  • korę do ogrodu,
  • korę kompostową.
Produkowana i dystrybuowana przez nas kora sosnowa dostępna jest w kilku frakcjach. Pakujemy ją w worki 80 litrowe, jednak umożliwiamy również zakup kory luzem. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu, że jeśli nasza świeża kora nie spełni oczekiwań, mogą Państwo odmówić przyjęcia towaru bez żadnych kosztów. Oferujemy bezpłatny transport na terenie kilku województw.

Nasza kadra to wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy dzięki swojemu wieloletniemu stażu w zawodzie oraz obszernej wiedzy na temat produkcji kory, są w stanie zawsze dobrze doradzić i sprawdzić cały towar pod kątem jakość. Zapewniamy rzetelność, dokładność oraz terminowość podejmowanych przez nas zleceń.

Zapraszamy do kontaktu:
handlowiec: 602 277 637
księgowość : 502608423
właściciel: 660 525 338Artykuły

Rodzaje i zastosowanie kory sosnowej w przydomowym ogrodzie
Rodzaje i zastosowanie kory sosnowej w przydomowym ogrodzie
Zastosowanie kory sosnowej w Twoim ogrodzie. Dowiedz się więcej na temat dostępnych rodzajów kory sosnowej oraz tego, w jaki sposób możesz ją wykorzystać.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kor-Drew. Producent kory sosnowej

Kor-Drew. Producent kory sosnowej, Ligota

Opinie (6)

Opinie o firmie Kor-Drew. Producent kory sosnowej

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Darek
Darek
5.0
20.03.2020
Miła obsługa, kora bardzo wysokiej jakości. Polecam!
Jarosław
Jarosław
5.0
12.03.2020
Korzystałem z usług wielu producentów kory w swoim życiu, ale Kor-Drew to niekwestionowani liderzy na lokalnym rynku i to od dobrych paru lat.
Piotr
Piotr
5.0
13.01.2020
Jeden z najlepszych, i to pod każdym względem producentów kory sosnowej. Oferują korę świetnej jakości, która bardzo przydaję się w ogrodzie. Polecam.
Marceli
Marceli
5.0
01.09.2019
Znajoma poleciła mi tą firmę, kiedy szukałam firmy, która zrealizuje dosyć spore zamówienie do mojego ogrodu. Było warto bo dali bardzo atrakcyjną cenę i przywieźli wszystko za darmo!
Jacek
Jacek
5.0
11.07.2019
Mają bardzo korzystne ceny za dobrej jakości korę. Warto.
Franciszek
Franciszek
5.0
16.05.2019
Kora sosnowa pierwszej klasy. Zaopatrujemy się u nich już od ponad pięciu lat i to z pewnością najlepszy dostawca kory, z którym pracowaliśmy. Polecam.