Kopalnie profesjonalnie świadczące usługi
Kopalnie profesjonalnie świadczące usługi, Kopalnia Porfiru Zalas, Zalas

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9441940665
Dodatkowe kontakty:

12 284 64 80

Branża:

O firmie

Kopalnia Porfiru Zalas działa w Zalasiu, w województwie małopolskim od 2000 roku. Oferujemy szeroki asortyment kruszyw stosowanych w branży budowlanej, drogowej i kolejowej. Spółka powstała poprzez przejęcie majątku firmy PP Kopalnie Odkrywkowe Surowców Skalnych. W jej skład poza siedzibą Zarządu w Krzeszowicach wchodzi Kopalnia Diabazu - Niedźwiedzia Góra w Tenczynku.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Duże możliwości produkcyjne kopalni umożliwiają nam realizację nawet największych zamówień. Transport kruszyw odbywa się spedycją samochodową lub koleją z Kopalni Porfiru Zalas - posiadamy własną bocznicę kolejową. Zajmujemy się wydobywaniem skał pochodzenia wulkanicznego. Charakteryzuje je wysoka czystość ekologiczna oraz doskonała jakość. Ponadto są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne i atmosferyczne.

Asortyment przedsiębiorstwa obejmuje:

  • tłucznie
  • grysy
  • niesorty
  • klińce
  • mieszanki mineralne
  • kamień łamany
Wydobywane przez nas kruszywa dostarczane są na ważne budowy w kraju. Dbamy o spełnianie oczekiwań inwestorów, co poparte jest też licznymi listami referencyjnymi. System produkcyjny opiera się o wewnętrzny system Zakładowej Kontroli Produkcji. Wszystkie kruszywa z naszej oferty spełniają obowiązujące normy europejskie. Posiadamy duże możliwości produkcyjne i jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

Zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową oraz wysoką jakość. Możecie Państwo liczyć na kompetentne doradztwo z naszej strony. Odpowiemy na pytania i dołożymy wszelkich starań, by rozwiać wątpliwości. Najważniejszy jest klient oraz jego satysfakcja, dlatego stuprocentowo angażujemy się w każde powierzone nam zlecenie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kopalni oraz do owocnej współpracy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kopalnia Porfiru Zalas

Kopalnia Porfiru Zalas, Zalas

Opinie (0)

Opinie o firmie Kopalnia Porfiru Zalas