Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, Konto - Usługi Księgowe Małgorzata Jastrzębska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1180383539

O firmie

Siedziba biura Konto znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w rachunkowości. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1997 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Małgorzata Jastrzębska.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności biura Konto są usługi księgowe, a także usługi rachunkowe. W naszej ofercie można znaleźć prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także ksiąg handlowych. Możemy Państwu zaproponować zakładanie i prowadzenie wszelkich deklaracji dotyczących podatków, w tym podatku dochodowego od zatrudnionych pracowników, działalności gospodarczej, umów cywilno-prawnych czy VAT. Podejmiemy się również prowadzenia ewidencji, w tym ewidencji środków trwałych.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.
Firma Konto zajmuje się kompleksowym prowadzeniem i rozliczaniem Fundacji i Stowarzyszeń

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sporządzanie rejestrów zakupu towarów i sprzedaży dla potrzeb podatku VAT. Jesteśmy również w stanie sporządzić roczne deklaracje rozliczeniowe PIT28 czy VAT7.

Pomożemy Państwu w rejestracji działalności. Nasza oferta obejmuje także usługi związane z kadrami, między innymi rejestrację w ZUS nowo przyjętych pracowników. Sporządzimy umowy o pracę, kartoteki pracownicze, listy płac czy miesięczne deklaracje ZUS. Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi pomoc przy organizacji szkoleń BHP.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Nieustannie dążymy do poszerzania naszej wiedzy z rachunkowości i księgowości. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także poufność.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z biurem Konto.

Artykuły

Biuro księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw
Biuro księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw
Wybierając biuro rachunkowe dla swojej firmy sprawdź jego wiarygodność i profil działalności, a także zakres usług.

Wideo

Kontakt

Kontakt Konto - Usługi Księgowe Małgorzata Jastrzębska

Konto - Usługi Księgowe Małgorzata Jastrzębska, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Konto - Usługi Księgowe Małgorzata Jastrzębska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dariusz
Dariusz
5.0
14.07.2019
Prowadzą nasze księgi przychodów i rozchodów, wzorowo wywiązują się ze wszystkich zleconych zadań. Super, jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Polecamy.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
15.05.2019
Bardzo rzetelne biuro rachunkowe, na bieżąco zajmują się wszelkimi sprawami księgowymi oraz rachunkowymi w naszym przedsiębiorstwie. Jesteśmy wdzięczni za tak solidną obsługę, polecamy serdecznie.