Z nami rachunkowość jest prosta
Z nami rachunkowość jest prosta, Kontisto biuro rachunkowe Anna Nowak, Stęszew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7771099709

O firmie

Biuro rachunkowe Kontisto znajduje się w Stęszewie, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właścicielka, Anna Nowak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie usług z zakresu rachunkowości. Posiadamy 26-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonywanie przeglądów sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, doradztwo rachunkowe, sporządzanie list płac i prowadzenie ksiąg rachunkowych. Ponadto oferujemy obsługę kadrowo-płacową i naliczanie wynagrodzeń. Zajmujemy się też rozliczaniem podatków, co dla niektórych osób jest sporym problemem. My zrobimy to na czas i bezbłędnie.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie skraca nasz czas pracy. Jesteśmy również na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Podpowiadamy też klientom, którzy są na początku drogi, by założyć własną działalność gospodarczą. W tym zakresie pomagamy w wypełnianiu odpowiednich dokumentów i wskazujemy, do którego urzędu je dostarczyć. Dodatkowo pomagamy w wyborze najlepszego sposobu opodatkowania działalności.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zapewniamy też ochronę danych osobowych i poufność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Biura rachunkowego Kontisto w Stęszewie.

Kontakt

Kontakt Kontisto biuro rachunkowe Anna Nowak

Kontisto biuro rachunkowe Anna Nowak, Stęszew

Opinie (0)

Opinie o firmie Kontisto biuro rachunkowe Anna Nowak