Oferujemy szereg zajęć dodatkowych dla dzieci
Oferujemy szereg zajęć dodatkowych dla dzieci, Konradek Prywatne przedszkole rodzinne, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8241531795
REGON: 14634613600000
Rok założenia:
2012

O firmie

Prywatne przedszkole rodzinne Konradek, mieszczące się na warszawskiej Białołęce, od 1999 roku dokłada wszelkich starań, by zapewnić dzieciom jak najlepszą opiekę oraz odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju. Nad maluchami czuwa kadra doświadczonych pedagogów.

Oferta

Mamy wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi, dzięki czemu zaufało nam już wielu rodziców. Staramy się, aby otoczenie w naszej placówce było przyjazne dzieciom.

Nasza kadra pedagogiczna to wysoko wykwalifikowani, doświadczeni nauczyciele. Kładziemy bardzo duży nacisk na rozwój kreatywności u naszych podopiecznych. Naszym celem jest stworzenie takiej atmosfery, by każde dziecko czuło się swobodnie jak w domu.

Grupy nie liczą więcej niż 18 osób. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2 do 6 lat. W naszej pracy wykorzystujemy innowacyjne metody, które pozwalają nam przekazać o wiele więcej wiedzy dzieciom. W budynku mieści się również odpowiednio wyposażona sala gimnastyczna, a na zewnątrz znajduje się plac zabaw. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności sportowe, a także zaczerpnąć świeżego powietrza.

W ofercie przedszkola Konradek w Warszawie znajdą Państwo:
  • zajęcia w sali interaktywnej,
  • zajęcia plastyczne,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • zajęcia z rytmiki,
  • zajęcia sportowe,
  • zajęcia baletowe,
  • zajęcia taneczne.
Do pełnej dyspozycji dzieci jest również logopeda, który czuwa nad poprawnym rozwojem każdego malucha. Z otwartymi ramionami przyjmujemy dzieciaki wymagające specjalnego żywienia. Dzięki własnej, dostosowanej do wszelkich wymogów kuchni, jesteśmy w stanie przygotować naszym dzieciom zdrowe zbilansowane domowe jedzenie. Zaspokoi ono potrzeby żywieniowe każdego podopiecznego.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa w naszym prywatnym przedszkolu, od 2014 roku wszystkie sale, w których przebywają nasi podopieczni, dezynfekujemy przy użyciu urządzenia medycznego Ozonomatic, co pozwala na zmniejszenie ilości wirusów i bakterii w pomieszczeniach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Konradek Prywatne przedszkole rodzinne

Konradek Prywatne przedszkole rodzinne, Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Konradek Prywatne przedszkole rodzinne

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Matylda
Matylda
5.0
31.07.2020
Polecam to przedszkole, moje dziecko doskonale się w nim czuje. W dodatku zajęcia są ciekawe i wiele uczą nasze maluchy.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.07.2014
Serdecznie polecam wszystkim rodzicom to fantastyczne przedszkole. Opieka jest na najwyższym poziomie. Zaangażowane panie rewelacyjnie opiekują się wszystkimi dziećmi, każde jest traktowane indywidualnie. Mój synek uwielbia tam chodzić.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
26.02.2013
Witam Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom. Przedszkole zapewnia bardzo dobra opiekę dzieciom, bezpieczeństwo, naukę w formie dobrej zabawy a także dodatkowe zajęcia jak rytmika czy język angielski. Moja córcia uwielbia tam chodzić.