Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8952241459
REGON: 521967865
Dodatkowe kontakty:

506 891 389

Rok założenia:
2022

O firmie

Krystian Chramęga - Konkretfighter - to certyfikowany trener personalny oraz trener sztuk walki działający w ramach Konkret Team — wrocławskiej grupy trenerów personalnych. Jest wicemistrzem świata i Europy w kickboxingu oraz aktualnymi wicemistrzem Polski w formule full-contact. Prowadzi treningi stacjonarne indywidualne i grupowe, treningi z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości. Potrafi kompleksowo zająć się treningiem swoich podopiecznych, włączając w to także odpowiednią dietetykę i motywację.

Oferta

Swoją ofertę trener kieruje zarówno do osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę na macie lub w siłowni, jak i do osób zaawansowanych poszukujących profesjonalnego prowadzenia w przygotowaniach do zawodów. Ze swojej strony zapewnia ogromne doświadczenie, fachową wiedzę oraz pełne zaangażowanie w proces treningowy, w tym indywidualne konsultacje i programy treningowe czy porady dietetyczne i dotyczące właściwej suplementacji.

Krystian Chramęga oferuje:
  • treningi personalne i funkcjonalne,
  • treningi sztuk walki — kickboxing, MMA, boks, Muay Thai , zapasy, taekwondo,
  • treningi siłowe,
  • trening fitness.
Zajęcia są prowadzone dla grup i osób indywidualnych w różnych obiektach na terenie Wrocławia i powiatu dzierżoniowskiego.

Trener pomaga również w organizacji obozów treningowych i eventów związanych ze sportem oraz zdrowym trybem życia.

Więcej informacji osoby zainteresowane współpracą mogą uzyskać pod telefonem.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Konkretfighter Krystian Chramęga

Konkretfighter Krystian Chramęga, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Konkretfighter Krystian Chramęga

Tagi