Kompleksowe usługi transportowe
Kompleksowe usługi transportowe, Koniczynka Transport-Przeprowadzki Łukasz Szot, Sosnowiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443135742
REGON: 368255769
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Nazywam się Łukasz Szot i prowadzę przedsiębiorstwo Koniczynka od 2017 roku. Swoją siedzibę mam w Sosnowcu, w województwie śląskim. Na co dzień zajmuję się transportem i przeprowadzkami.

Oferta

Dzięki doświadczeniu w transporcie, dziś możemy świadczyć swoje usługi przeprowadzek na wysoki poziomie. W dobie dzisiejszej konkurencji na rynku nasza punktualność, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, iż możemy cieszyć się dotychczasowym zaufaniem ze strony kontrahentów.
Nasze usługi oferujemy osobom prywatny, ale również specjalizujemy się w większych przeprowadzkach współpracując również z firmami, instytucjami prywatnymi oraz państwowymi.

W ramach naszej usługi przeprowadzek, zapewniamy transport:
  • mebli,
  • pianina,
  • kasy pancernej,
  • sejfu,
  • kserokopiarki o różnych gabarytach,
  • sprzętu elektronicznego,
  • maszyny drukarskiej,
  • sprzętu poligraficznego.
A także wiele innych nawet niewymiarowych przedmiotów. Dzięki posiadanej wiedzy dotyczącej sposobu zabezpieczania i transportowania rzeczy, jesteśmy w stanie przewieźć powierzone nam rzeczy bez najmniejszych usterek. Wielokrotnie zapewnialiśmy przeprowadzki firmy z miasta do miasta, a nasze doświadczenie z tym procesem nieustannie się zwiększyło.

Rozszerzeniem naszej oferty jest także transport, tzw Taxi Bus, materiałów budowlanych ze sklepów Leroy Merlin, Castorama, Obi, Brico, Praktiker oraz mebli z Ikea, Agata Meble, BRW.

Dodatkowo uzupełnieniem świadczonych przez nas usług, są prace związane z czyszczeniem za pomocą Karchera różnego rodzaju dywanów, tapicerek oraz wykładzin w pomieszczeniach i samochodach. Gwarantujemy, iż powierzone nam zlecenia wykonamy z dużą sumiennością, starannością oraz w ustalonym wcześniej terminie. Na wszystkie usługi przygotowaliśmy atrakcyjne ceny.

Po więcej informacji dotyczących oferty zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Artykuły

Jak zorganizować przeprowadzkę? Porady i wskazówki
Jak zorganizować przeprowadzkę? Porady i wskazówki
Przeprowadzka jest męczącym wydarzeniem, które nas stresuje i wymaga sporo poświęconego czasu. Przedstawiamy porady, które pomogą w organizacji przeprowadzki.

Wideo

Kontakt

Kontakt Koniczynka Transport-Przeprowadzki Łukasz Szot

Koniczynka Transport-Przeprowadzki Łukasz Szot, Sosnowiec

Opinie (2)

Opinie o firmie Koniczynka Transport-Przeprowadzki Łukasz Szot

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wojtek
Wojtek
5.0
09.09.2019
Jestem zadowolony z oferowanych usług tejże firmy. Bardzo sprawnie przewieźli moje wszystkie firmowe meble do nowego biura.
Roman
Roman
5.0
20.07.2019
Profesjonalna firma transportowa. Przewieźli moje rzeczy do nowego domu bez najmniejszych szkód.