Nawęglanie stali i obróbka metali
Nawęglanie stali i obróbka metali, Komplet Grzegorz Wanat, Zawadzkie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7561213961
REGON: 161478691
Rok założenia:
2012

O firmie

Siedzibą firmy Komplet jest Zawadzkie, w województwie opolskim. Działalność prowadzimy od 2012 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów hutniczych. Właścicielem firmy jest Grzegorz Wanat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Główny profil działalności firmy Komplet związany jest z obróbką metali. Dzięki doświadczeniu, specjalistycznym urządzeniom oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników możemy zapewnić jakość asortymentu na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się sprzedażą wyrobów hutniczych. Dbamy o najlepszej klasy materiał. Cały czas stawiamy na rozwój i inwestujemy w nowoczesny sprzęt oraz rozwiązania techniczne. Nasz asortyment to przede wszystkim:
  • pręty,
  • rury,
  • profile,
  • odkuwki.
Realizujemy też liczne usługi związane z obróbką metali. Obejmują one plazmowe cięcie blach, cięcie blachy wodą, a także nawęglanie stali. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia. Zapewniamy rzetelną i terminową realizację. Podejmujemy się wykonania nawet bardziej skomplikowanych zleceń. Od samego początku dbamy o właściwą współpracę z naszymi Klientami, a jakość niezmiennie idzie w parze z konkurencyjną ceną.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Stal - cichy bohater każdej konstrukcji
Stal - cichy bohater każdej konstrukcji
Doświadczona firma zajmująca się produkcją wyrobów hutniczych zapewnia klientom kompleksową obsługę, w skład której wchodzi sprzedaż, transport i rozładunek.

Wideo

Kontakt

Kontakt Komplet Grzegorz Wanat

Komplet Grzegorz Wanat, Zawadzkie

Opinie (2)

Opinie o firmie Komplet Grzegorz Wanat

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Czarek
Czarek
5.0
05.05.2019
Fachowa firma, dobra stal to u nich podstawa. Ich wyroby świetnie się sprawdzają, polecam.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
30.03.2019
Kupuję od nich bardzo dobrej jakości pręty. Pierwszej klasy stal, produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania, a do tego zawsze miła i kompetentna obsługa. Serdecznie polecam.