Wymiana przewodów elektrycznych
Wymiana przewodów elektrycznych, Kompleksowe Usługi Elektryczne Paweł Sowa, Wola Rębkowska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8261797438
REGON: 142299730

O firmie

Firma działa na rynku od 2010 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach elektrycznych. Nasza siedziba znajduje się w Woli Rębkowskiej, na terenie powiatu garwolińskiego województwa mazowieckiego. Właścicielem jest Paweł Sowa.

Oferta

Prawidłowo zamontowana instalacja elektryczna i odpowiednio rozmieszczone przewody to podstawa funkcjonowania budynku. Potrzebna jest w naszych domach, w pracy, w pomieszczeniach gospodarczych, przemysłowych i rolnych. Abyśmy czuli się bezpiecznie i mogli spać spokojnie ważne, by takie usługi zlecić profesjonalnym fachowcom. Tak się składa, że nasza firma posiada wyłącznie takich pracowników. Dbamy o to, żeby każdy z nich regularnie przechodził kursy i szkolenia z zakresu nowinek w elektryce.

Oferta firmy to miedzy innymi:
  • instalacje elektryczne,
  • instalacje inteligentne,
  • instalacje alarmowe,
  • instalacje odgromowe,
  • agregaty prądotwórcze.
Poza tym zajmujemy się konserwacją instalacji elektrycznych, montażem domofonów i wideodomofonów. Zasilamy place budowy, zakładamy systemy kontroli dostępy. Dodatkowo zajmujemy się: przyłączami elektrycznymi, nagłośnieniem, instalacjami antenowymi, wymianą przewodów elektrycznych. Uzupełnieniem naszych usług jest ogrzewanie elektryczne, instalacje systemów ppoż oraz oświetlenie dróg. Trudnimy się także montażem telewizji przemysłowej.

Do pracy używamy jedynie nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu pochodzącego do uznanych producentów. Naszym Klientom gwarantujemy najlepsze i najbardziej dopracowane wykonawstwo zleconych prac. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z pełną świadomością Państwa oczekiwań. Jesteśmy solidni, rzetelni, terminowi i wyróżniamy się rozsądnymi cenami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Pawła Sowy.

Artykuły

Jak znaleźć dobrego elektryka?
Jak znaleźć dobrego elektryka?
Bezpieczeństwo mieszkańców oraz komfort użytkowania urządzeń elektrycznych zależą przede wszystkim od prawidłowo zamontowanej instalacji elektrycznej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kompleksowe Usługi Elektryczne Paweł Sowa

Kompleksowe Usługi Elektryczne Paweł Sowa, Wola Rębkowska

Opinie (1)

Opinie o firmie Kompleksowe Usługi Elektryczne Paweł Sowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aga
Aga
5.0
16.05.2019
Bardzo dobry elektryk. Robił mi instalację w całym domu. Świetnie to wszytko wyszło. Zakładał mi także oświetlenie.