Kompleksowy serwis komputerów, systemów informatycznych i kas fiskalnych
Kompleksowy serwis komputerów, systemów informatycznych i kas fiskalnych, Kompass s.c. Komputery, kasy fiskalne, Malbork

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5791961192
REGON: 22102738000000
Rok założenia:
2002

O firmie

Firma Kompass znajduje się w Malborku, w województwie pomorskim. Na rynku działamy od 2002 roku. Prowadzimy sprzedaż komputerów, czy kas fiskalnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, także na naszej stronie internetowej.

Oferta

W firmie Kompass doskonale rozumiemy branżę komputerową, działamy w niej już bowiem od piętnastu lat. Od samego początku postawiliśmy sobie za cel dostarczanie naszym Klientom najwyższej jakości sprzętu. Każda awaria to straty finansowe dlatego też nasza działalność obejmuje dodatkowo serwisowanie i naprawę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności do przeprowadzania tego typu prac.

Nasze kompetencje dotyczą różnych systemów informatycznych, a także kas fiskalnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko zdiagnozują problem i skutecznie usuną zarówno małe usterki, jak i poważne awarie. Służymy także fachowym doradztwem dotyczącym kupna czy użytkowania sprzętu. W naszej ofercie znajdą Państwo również:
  • serwisowanie kas fiskalnych,
  • audyt informatyczny,
  • instalowanie oprogramowania.
Zajmujemy się również outsourcingiem usług informatycznych oraz IT. Oferujemy naszym klientom sprzęt i oprogramowanie najwyższej jakości, jednocześnie zapewniając bezpieczne oraz niezawodne działanie. Realizujemy zlecenia terminowo, gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z z oferty naszej firmy w Malborku.

Marki i specjalizacje

Posiadamy w swojej ofercie produkty ponad 100 marek, takich jak między innymi: Microsoft Intel Samsung Electronics LG Acer Computer Asus Creative Labs Philips Lexmark Canon

Kontakt

Kontakt Kompass s.c. Komputery, kasy fiskalne

Kompass s.c. Komputery, kasy fiskalne, Malbork

Opinie (0)

Opinie o firmie Kompass s.c. Komputery, kasy fiskalne