Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932504983
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Komornik sądowy wykonuje czynności o szerokim zakresie. Zajmuje się realizacją orzeczeń sądowych w ...
W mojej pracy zawsze kieruję się literą prawa. Poza ustawą o komornikach sądowych i egzekucji moje ...
Gdańsk, Podwale Staromiejskie 96-97 lok. 1
Komornik Sądowy Monika Peda przy Sądzie Rejonowym Gdańsk — Południe w Gdańsku działa w myśl przepis...
Od początku swojej działalności jako komornik wypełniam obowiązki zapisane w ustawie z dnia 29 sier...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Starogardzie Gdańskim Paweł Stolc Kancelaria Komornicza Nr 4 W Starogardzie Gdańskim" w rejestrze gospodarczym to: 5932504983.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Starogard Gdański w województwie pomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Paderewskiego 6. Kod pocztowy do korespondencji to: 83-200 Starogard Gdański. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.96588N, 18.5326E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: starogard.stolc@komornik.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Starogardzie Gdańskim Paweł Stolc Kancelaria Komornicza Nr 4 W Starogardzie Gdańskim" to Komornicy.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 515 831 688.

Kontakt

Kontakt Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Starogardzie Gdańskim Paweł Stolc Kancelaria Komornicza Nr 4 W Starogardzie Gdańskim

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Starogardzie Gdańskim Paweł Stolc Kancelaria Komornicza Nr 4 W Starogardzie Gdańskim, Starogard Gdański

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Starogardzie Gdańskim Paweł Stolc Kancelaria Komornicza Nr 4 W Starogardzie Gdańskim


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.