Świadczymy usługi komornicze na najwyższym poziomie
Świadczymy usługi komornicze na najwyższym poziomie, Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Michał Wiatr, Szubin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5621209124
REGON: 091579302
Rok założenia:
1985
Branża:

O firmie

Nazywam się Michał Wiatr i jestem komornikiem sądowym przy Sądzie Rejonowym. Na rynku działam od 2005 roku. Siedziba mojego biura znajduje się w Szubinie, w powiecie nakielskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmuję się ściąganiem długów i należności.

Oferta

Posiadam 13-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizuję się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu windykacji należności. Ofertę kieruję do klientów indywidualnych oraz właścicieli firm.

Do moich obowiązków należy:
  • organizowanie licytacji komorniczych,
  • organizowanie licytacji nieruchomości,
  • doręczanie zawiadomień sądowych.
Zwracam się również z zapytaniami do konkretnych banków na wniosek wierzycieli, by w ten sposób sprawdzić konto dłużników i możliwość spłaty należności.

W mojej pracy działam w ścisłym porozumieniu z sądem, a wierzyciel ma pełne prawo wyboru komornika zgodnie z obowiązującym prawem. Specjalizuję się też w wydawaniu orzeczeń sądowych oraz przygotowuję protokoły stanu faktycznego, tuż przed wszczęciem procesu sądowego. Moją wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, iż wszystkie czynności zostały poprawnie wykonane.

Chętnie pomagam klientom w wypełnianiu stosownych dokumentów. W celu umówienia się na spotkanie proszę o wcześniejszy kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Gwarantuję dyskrecję i ochronę danych osobowych.

Zapraszam do odwiedzenia mojego biura w Szubinie.

Kontakt

Kontakt Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Michał Wiatr

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Michał Wiatr, Szubin

Opinie (0)

Opinie o firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Michał Wiatr