Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie kominków
Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie kominków , Kominki Lexus Andrzej Słoninka, Godzikowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8871330348
REGON: 021374750
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Kominki Lexus to firma, którą założyliśmy już w 2010 roku. Zajmujemy się montażem kominów z kamienia naturalnego. Siedziba naszej firmy znajduje się w Godzikowicach, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem firmy jest Andrzej Słoninka.

Certyfikaty i dyplomy

https://sloninka.pl/rekomendacje/

Oferta

Jako kadra firmy Kominki Lexus podczas produkcji naszych wyrobów korzystamy przede wszystkim z kamienia naturalnego. Surowiec ten jest uniwersalny i świetnie pasuje do wnętrz zaaranżowanych w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Kamień naturalny to doskonały element dekoracyjny. Jest też bardzo wytrzymały i odporny na urazy mechaniczne, więc wykorzystujemy go nie tylko do budowy kominków. Usługi kamieniarskie, jakie oferujemy to także produkcja blatów kuchennych, czy schodów.

Współpraca z naszą firmą obejmuje spotkanie z kosztorysantem, który poznaje oczekiwania Klienta, a także przygotowuje wstępną wycenę za wykonanie danego elementu i jego montaż. Obsługujemy Klientów z Wrocławia. Ze względu na niewielką odległość od naszej siedziby, możemy przetransportować potrzebne materiały w bardzo przystępnej cenie.

Aktualnie produkujemy takie instalacje jak:
  • kominki tradycyjne i nowoczesne,
  • obudowy kominowe,
  • kominki portalowe,
  • portale,
  • wkłady kominkowe,
  • wkłady kominkowe gazowe,
  • podłogi,
  • blaty kamienne i łazienki,
  • piecyki,
  • kotły na pellet.
Nasza kadra zajmie się wszystkimi sprawami technicznymi, ale także doradzi w kwestiach wizualnych. Możemy na przykład zaprojektować efektowny portal kominkowy wykonany z kunsztownych ornamentów i zdobionych kolumn.
Dla zainteresowanych Klientów wykonujemy także prostsze formy.

Nasz zakład kamieniarski korzysta z takich materiałów jak: marmur, granit, a także skały łupkowe oraz piaskowce. Surowce mają najróżniejsze kolory i barwy, więc jesteśmy w stanie wykonać kominek dokładnie w takim odcieniu, w jakim życzy sobie Klient.

Oczywiście do każdego kominka dopasowujemy odpowiedni wkład kominowy. Dostępne są wkłady z panoramiczną, czy prostą szybką, a także z fasadą otwieraną klasycznie lub unoszoną do góry.

Oprócz rozwiązań w zakresie obróbki kamienia pomagamy także dobrać odpowiednie techniki grzewcze. Oferujemy piece i kotły na pellet - urządzenia pracujące dzięki ekologicznemu paliwu, które powstaje ze sprasowanych odpadów przy obróbce drewna.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - firma Kominki Lexus w Godzikowicach.


Artykuły

Marzysz o pięknym kominku? Firma Kominki Lexus pomoże Ci zrealizować to marzenie
Marzysz o pięknym kominku? Firma Kominki Lexus pomoże Ci zrealizować to marzenie
Kominki z kamienia naturalnego wykonywane przez doświadczonych kamieniarzy są piękne i praktyczne. Sprawdź, jakie produkty oferują firmy kamieniarskie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kominki Lexus Andrzej Słoninka

Kominki Lexus Andrzej Słoninka, Godzikowice

Opinie (5)

Opinie o firmie Kominki Lexus Andrzej Słoninka

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
25.11.2021
Firma wykonała kamienną posadzkę w naszej kancelarii. Profesjonalnie podeszli do realizacji usług. Sami przywieźli wszystkie materiały. Podłoga jest wykończona co do centymetra.
Adrian
Adrian
5.0
14.09.2021
Kupiliśmy od nich piecyk na pellet. Ma dosyć sporą moc grzewczą. Nie dymi zbyt mocno, zapewnia dosyć równomierne spalanie.
Cezary
Cezary
5.0
11.07.2021
Znają się na budowie kominków. Pomogli nam dopasować materiał, który będzie wytrzymały, ale także będzie pasował estetyką do całego wnętrza.
Marysia
Marysia
4.0
22.05.2021
Kominek, który dla nas wykonali, jest niesamowity. Portal, który zaprojektowali to połączenie klasycznej dekoracji oraz pięknego wkładu kominkowego. Projekt dokładnie z nami omówili, więc wiedzieliśmy, jaki będzie efekt końcowy. Naprawdę zapewnili nam kompleksową obsługę.
Dominika
Dominika
5.0
02.03.2021
Zamówiliśmy nasz kominek jakieś dwa miesiące temu. Pan z firmy Kominki Lexus przyjechał do nas, żeby zobaczyć, gdzie dokładnie chcemy wykonać montaż. Przygotował cały projekt obejmujący wszystkie potrzebne prace i materiały. Od samego początku znaliśmy koszty przedsięwzięcia. Bardzo uczciwe podejście do Klienta.