Blachy i artykuły elektrotechniczne
Blachy i artykuły elektrotechniczne, Komerce Sp. z o.o., Brzesko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8691989330
REGON: 36883344000000
KRS: 0000706042
Dodatkowe kontakty:

605 664 100

Rok założenia:
2017

O firmie

Siedziba firmy Komerce znajduje się w Brzesku, na terenie województwa małopolskiego. Działalnością zarządza Marcin Czekotowski. Istniejemy w branży blacharskiej od wielu lat. Przez ten czas zdążyliśmy zdobyć doświadczenie, dzięki któremu nasze usługi stoją na najwyższym poziomie.

Dodatkowy adres e-mail: biuro.trcom@interia.pl

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu produkcji blachy oraz artykułów elektrotechnicznych. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na dogłębne poznanie naszego fachu i nabycie rzetelnej wiedzy.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo między innymi:
  • blachy transformatorowe,
  • blachy prądnicowe,
  • blachy ocynkowane,
  • blachy elektrotechniczne,
  • blachy na ekrany magnetyczne.
Wysokiej jakości blachy elektrotechniczne mają zastosowanie np. na rdzeniach transformatorów mocy. W asortymencie znajduje się również szeroki wybór transformatorów oraz rdzeni transformatorowych. Nasze wyroby wytwarzane są przy pomocy technologii, która zapewnia zmniejszenie strat wewnętrznych transformatora, w tym poboru mocy.

Dodatkowo proponujemy cięcie blach. Staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, a nasi pracownicy mają bogatą wiedzę w tej dziedzinie. Nasza firma dynamicznie się rozwija. Stosujemy innowacyjne technologie, obserwując dokładnie rynek.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie zainteresowane osoby z całej Polski.

Kontakt

Kontakt Komerce Sp. z o.o.

Komerce Sp. z o.o., Brzesko

Opinie (0)

Opinie o firmie Komerce Sp. z o.o.