Szablony wycinane laserowo
Szablony wycinane laserowo, KoMa Laser SMT Jadwiga Koba, Barbara Macura sp.j., Raszyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342388441
REGON: 14143340000000
KRS: 0000306642
Dodatkowe kontakty:

663 967 612

663 967 617

Rok założenia:
2008

O firmie

Siedziba firmy KoMa Laser SMT znajduje się w Raszynie, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Zakład, który prowadzą Jadwiga Koba i Barbara Macura specjalizuje się w produkcji metalowych szablonów. Działa na rynku od 2018 roku i realizuje nawet najtrudniejsze zlecenia.

Oferta

Od początku działalności firma KoMa Laser SMT dba o wysoką jakość usług, dlatego zainwestowała w specjalistyczny sprzęt. Dysponuje nowoczesnym urządzeniem do cięcia laserowego, które gwarantuje szybką i precyzyjną obróbkę metalu. Niezależnie od poziomu skomplikowania pracy zleconej firmie oraz wielkości zamówienia, mogą być Państwo pewni, że elementy zostaną dostarczone terminowo.

Oferta jaką przygotowała firma KoMa Laser SMT dla klientów, to przede wszystkim wycinanie laserowe szablonów ze stali. Do prac używana jest blacha różnej grubości. Materiał ten jest kwasoodporny, dlatego gwarantuje dużą wytrzymałość. Szablony, które z niego powstają są przeznaczone do precyzyjnego nakładania na obwody drukowane pasty lutowniczej lub kleju. Jest to czynność niezbędna do zamocowania na płytkach elementów SMD. Metoda laserowa jest w tym momencie porównywalna cenowo ze starą metodą trawienia chemicznego, a jednocześnie przyjazna dla środowiska.

Poza szablonami przedsiębiorstwo wytwarza detale z blachy o grubości od 0.07 do 0.6 mm, o rozmaitym kształcie. Dodatkowo firma zajmuje się produkcją ram aluminiowych i wklejaniem w nie szablonów. Jest to realizowane na dwa sposoby. Pierwszy polega na bezpośrednim przymocowaniu do ramy, natomiast drugi wykonywany jest za pośrednictwem siatki poliestrowej.

Więcej informacji dotyczących firmy KoMa Laser SMT znajdą państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt KoMa Laser SMT Jadwiga Koba, Barbara Macura sp.j.

KoMa Laser SMT Jadwiga Koba, Barbara Macura sp.j., Raszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie KoMa Laser SMT Jadwiga Koba, Barbara Macura sp.j.