Usługi projektowo-wykonawcze budownictwa i instalacji
Usługi projektowo-wykonawcze budownictwa i instalacji, Koma, Toruń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8790094926
REGON: 005726865
Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy Koma zlokalizowana jest w Toruniu. Specjalizujemy się w usługach budowlanych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1990 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem firmy jest Maciej Kowalski.

Oferta

Firma Koma specjalizuje się w budowie hal, zarówno magazynowych, jak i przemysłowych. W naszej ofercie można znaleźć także modernizację obiektów przemysłowych. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym. Podejmiemy się budowy domów pod klucz. Możemy także zaproponować wykonanie nieruchomości użyteczności publicznej, jak i budynków wielorodzinnych.

W ramach oferty firmy Koma pełnimy usługi takie jak:
  • budowa hoteli,
  • budowa galerii handlowych,
  • modernizacja hal magazynowych,
  • modernizacja hal przemysłowych.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykonawstwo inwestycji budowlanych. Nasza oferta obejmuje również remonty hal i obiektów przemysłowych. Ponadto podejmiemy się wykonania instalacji sanitarnych oraz elektrycznych. Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi wykonywanie prac remontowych w obiektach zabytkowych.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem budowlanym, który umożliwia nam rzetelną oraz sprawną realizację prac. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć więcej informacji, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Koma w Toruniu.

Artykuły

Przedsiębiorstwo projektowo-wykonawcze Koma – stylowe budownictwo
Przedsiębiorstwo projektowo-wykonawcze Koma – stylowe budownictwo
Jedną z najlepszych firm projektowo-wykonawczych w Polsce jest przedsiębiorstwo Koma. Ma ono na swoim koncie setki pomyślnie zrealizowanych zleceń budowlanych.
Jakie są etapy budowania galerii handlowej?
Jakie są etapy budowania galerii handlowej?
Budowa galerii handlowej składa się z kilku etapów. Właściwie, jak twierdzą inwestorzy, jej życie zaczyna się już na etapie gruntu. Jakie wyróżniamy etapy? Spr

Wideo

Kontakt

Kontakt Koma

Koma, Toruń

Opinie (7)

Opinie o firmie Koma

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Artur
Artur
5.0
21.07.2019
Współpracuję z tą firmą od kilku lat, przez ten czas nie napotkałem żadnych problemów ani niejasności dotyczącej wykonywanej pracy. Wszystko przebiega zgodnie z wyznaczonym projektem.
Radek
Radek
5.0
20.05.2019
Podjęli się remontu w obiekcie zabytkowym, wszystko dobrze, polecam.
Seba
Seba
5.0
24.03.2019
Wykonywali u mnie instalacje elektryczne. Sprawnie, rzetelnie. Polecam!
Mariusz
Mariusz
5.0
06.01.2019
Usługi remontowo-konserwatorskie na najwyższym poziomie, super, polecam.
Jarosław
Jarosław
5.0
06.11.2018
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich oferty, służą fachowym doradztwem. Polecam serdecznie!
Jędrek
Jędrek
5.0
11.09.2018
Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Koma. Na nasze zlecenie wybudowali halę magazynową. Zależało nam na czasie, a oni dotrzymali umówionego terminu. Usługi na wysokim poziomie, polecamy serdecznie.
Aleksy
Aleksy
5.0
19.07.2018
Bardzo rzetelna firma, zatrudniliśmy ich do remontowania obiektu zabytkowego w naszym mieście. Wszystko przebiegło sprawnie, praca wykonana rzetelnie, pracownicy pomocni. Polecamy serdecznie, na pewno jeszcze podejmiemy współpracę.