Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5560004214
REGON: 090085621
KRS: 0000122952
Rok założenia:
1992
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Imprezy integracyjne, Kom-Rol Kobylniki sp. z o.o, Kobylniki Kom-Rol Kobylniki to firma, która zapewnia organizację niezapomnianych imprez w Pałacu w Kobylnikach, koło Kruszwicy. Miejscowość ta położona jest w powiecie inowrocławskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy i instytucje.

Oferta

Naszym klientom mamy do zaproponowania kompleksowo zaplanowane imprezy w pięknym pałacu z przełomu XVIII i XIX wieku. Budowla wzorowana była na architekturze francuskiego renesansu i do dziś stoi w praktycznie niezmienionym kształcie.

Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Zorganizujemy imprezę o której Państwo marzą. Dopilnujemy każdego detalu i zajmiemy się zarówno jedzeniem, jak i muzyką oraz odpowiednim wystrojem. We wnętrzach naszego pałacu organizujemy:
  • wesela,
  • komunie,
  • śluby,
  • studniówki,
  • sympozja i konferencje,
  • bankiety,
  • szkolenia dla firm,
  • zabawy karnawałowe i noworoczne.
Do dyspozycji gości oddajemy 50 miejsc noclegowych w stylowych i przestronnych pokojach na pierwszym i drugim piętrze pałacu. Zapewniamy pomieszczenia o zróżnicowanym standardzie i dostosowane cenowo do potrzeb każdego klienta.

Gwarantujemy najwyższej jakości catering i posiłki przygotowane przez naszych doświadczonych kucharzy. Serwujemy potrawy regionalne i pyszną, polską kuchnię. Gościom proponujemy spacer po rozległym parku otaczającym obiekt. Znajdą tu Państwo spokój i nacieszą oko widokiem zadbanej, ale jednocześnie dzikiej przyrody. Ponadto oferujemy zorganizowane zwiedzanie "Mysiej Wieży" i rejs po jeziorze Gopło.

Wszystkim Gościom i uczestnikom imprez zorganizowanych w naszym pałacu zapewniamy sprawną i miłą obsługę, przystępne ceny i niezapomniane wrażenia z pobytu w naszych stronach.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Kom-Rol w Kobylnikach.

Kontakt

Kontakt Kom-Rol Kobylniki sp. z o.o

Kom-Rol Kobylniki sp. z o.o, Kobylniki

Opinie (0)

Opinie o firmie Kom-Rol Kobylniki sp. z o.o