Organizacja imprez w stylowym pałacu z przełomu wieków
Organizacja imprez w stylowym pałacu z przełomu wieków, Kom-Rol Kobylniki sp. z o.o, Kobylniki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5560004214
REGON: 090085621
KRS: 0000122952
Rok założenia:
1992
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kom-Rol Kobylniki to firma, która zapewnia organizację niezapomnianych imprez w Pałacu w Kobylnikach, koło Kruszwicy. Miejscowość ta położona jest w powiecie inowrocławskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Oferta firmy skierowana jest do firm, instytucji oraz osób fizycznych.


Oferta

Piękny pałac wzorowany na francuskim renesansie i pozostający w praktycznie niezmienione formie od momentu budowy, jest idealnym miejscem do zorganizowania niezapomnianej imprezy. Jest tu wszystko co potrzebne do kompleksowego przygotowania zabawy, zarówno przestronne sale, jak i park w który może się odbyć impreza plenerowa. Pałacowa kuchnia gotuje dania kuchni polskiej i regionalnej, a swoje potrawy opiera na mięsie pochodzącym z masarni Kom-Rol. Obsługa kelnerska, muzyka i wystrój również stoją na wysokim poziomie.

We wnętrzu pałacu w Kobylnikach odbywają się takie imprezy jak:
  • wesela
  • komunie
  • śluby
  • studniówki
  • sympozja
  • konferencje
  • bankiety
  • szkolenia dla firm
  • zabawy karnawałowe
  • zabawy noworoczne
Goście mogą w ramach licznych atrakcji postrzelać z broni sportowej, popływać statkiem po Gople, a także przejechać się bryczką i pojeździć konno. Oczywiście nieodległa Kruszwica zachęca do zwiedzenia zamku ze słynną Mysią Wieżą

Po męczącym dniu wypocząć można w jednym z 48 pokoi dwu i wieloosobowych. Każdy wyposażono w łazienkę, TV i dostęp do internetu. Apartamenty są komfortowo wyposażone, dlatego można w nich zregenerować siły.

Wymienione informacje o firmie Kom-Rol i pałacu w Kobylnikach znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Dlaczego warto zorganizować wesele poza miastem?
Dlaczego warto zorganizować wesele poza miastem?
Wybór odpowiedniego miejsca na wesele ma duży wpływ na to, czy przyjęcie będzie udane. Niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem jest urządzenie go poza miastem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kom-Rol Kobylniki sp. z o.o

Kom-Rol Kobylniki sp. z o.o, Kobylniki

Opinie (4)

Opinie o firmie Kom-Rol Kobylniki sp. z o.o

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mateusz
Mateusz
5.0
01.01.2020
Bawiłem się tu na weselu i było bardzo przyjemnie. Dobre jedzenie, idealnie dobrana muzyka... No i można było wyjść się przewietrzyć, bo mają duży park.
Filip
Filip
5.0
06.11.2019
Dobre miejsce na organizację przyjęcia komunijnego. Mamy dużą rodzinę, ale wszyscy się pomieścili.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
08.09.2019
Było warto zapłacić za wesele w Kobylnikach! Zabawa wszystkim się podobała, a bryczka którą jechaliśmy z żoną sprawiła, że czuliśmy się jak w bajce.
Ewa
Ewa
5.0
27.07.2019
Doskonale się bawiłam na imprezie integracyjnej w Kobylnikach! Przygotowano dla nas wiele atrakcji i wyśmienite jedzenie.