Cyklinowanie parkietów oraz układanie podłóg
Cyklinowanie parkietów oraz układanie podłóg, Kolenda Parkiety. Podłogi Drewniane, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9661585568
REGON: 200120258
Rok założenia:
2006

O firmie

Firma Kolenda znajduje się w Białymstoku, na terenie województwa podlaskiego. Jej właścicielem jest Tomasz Kolenda, który działalność gospodarczą założył w 2006 roku. Głównym przedmiotem działalności firmy są usługi związane z podłogami drewnianymi.

Oferta

Pracownicy firmy zajmują się montażem podłóg drewnianych i winylowych. Realizują również zlecenia związane z ułożeniem mozaiki, parkietów lakierowanych i paneli podłogowych. Do ich zadań należy także montaż tarasów drewnianych oraz kompozytowych. Firma Kolenda pracuje na nowoczesnym, specjalistycznym sprzęcie, dzięki czemu prace wykonywane są solidnie i sprawnie.

Uzupełnieniem oferty są takie usługi jak:
  • cyklinowanie,
  • szpachlowanie,
  • olejowanie,
  • woskowanie,
  • konserwacja.
Klienci skorzystać mogą również z renowacji podłóg, tarasów i schodów, dzięki której drewniane powierzchnie odzyskają dawną świetność i będą mogły służyć jeszcze przez długie lata. Kolenda zajmuje się podłogami kompleksowo od przygotowania posadzki po polerowanie i lakierowanie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kolenda z Białegostoku.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kolenda Parkiety. Podłogi Drewniane

Kolenda Parkiety. Podłogi Drewniane, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Kolenda Parkiety. Podłogi Drewniane


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi