Obsługa informatyczna, wsparcie IT, outsourcing
Obsługa informatyczna, wsparcie IT, outsourcing, Kogifi Consulting Group Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971814985
REGON: 36279342500000
KRS: 0000580607
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Nasza firma powstała w 2015 roku. Kogifi Consulting Group to zespół doświadczonych fachowców z branży IT i marketingu, który zajmuje się usługami outsourcingowymi, konsultingiem i reklamą. Znajdujemy się we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Zajmujemy się świadczeniem usług outsourcingowych, konsultingiem i wsparciem IT. Jeżeli szukasz sposobu na prześcignięcie konkurencji, lecz nie wiesz, w jaki sposób wprowadzić go w życie lub brakuje Ci do tego środków i wiedzy, to my zrobimy to za Ciebie. Jesteśmy specjalistami, którzy zajmą się za Ciebie tymi sprawami, w których potrzebujesz pomocy, tworząc spójną wizję Twojego przedsiębiorstwa jako lidera na rynku. Poza wsparciem konsultingowym i outsourcingiem możesz liczyć na naszą pełną obsługę informatyczną.

W naszej ofercie znajdziesz takie usługi, jak:
  • outsourcing IT,
  • wsparcie IT,
  • konsulting IT,
  • obsługa informatyczna firmy,
  • obsługa serwerów,
  • zabezpieczenie danych firmy.
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na rzetelne realizowanie usług. Celem współpracy z naszą firmą jest minimalizacja kosztów, przy jednoczesnym wzroście wydajności firmy na tych płaszczyznach, które do tej pory nie przynosiły pożądanych przychodów, nie spełniały oczekiwań bądź nie realizowały celów.

Wsparcie IT ze strony naszej firmy polega między innymi na obsłudze serwerów, instalacji odpowiedniego oprogramowania, na którym działają Twoi pracownicy, czy chociażby radzenie sobie z różnego rodzaju awariami. Zatrudnienie specjalistów, którzy będą za to odpowiadać w Twojej firmie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Natomiast korzystając z usług naszej firmy nie tylko zmniejsza się koszty, ale także będziesz mieć pewność, że działanie będą prowadzone w pełni profesjonalnie.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Kogifi Consulting Group.

Artykuły

Automatyka przemysłowa - jak zarządzać produkcją?
Automatyka przemysłowa - jak zarządzać produkcją?
Automatyka przemysłowa ułatwia i przede wszystkim przyspiesza proces produkcyjny, jednak na czym tak dokładnie polega? Dowiesz się tego w tym artykule.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kogifi Consulting Group Sp. z o.o.

Kogifi Consulting Group Sp. z o.o., Wrocław

Opinie (6)

Opinie o firmie Kogifi Consulting Group Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emil
Emil
5.0
12.07.2020
Polecam tę firmę, wykonują dobrą robotę.
Laura
Laura
5.0
06.05.2020
Wiedziałam, że potrzebuję informatyków w mojej firmie, lecz nie miałam pieniędzy, aby ich zatrudnić. Teraz nie muszę tego robić, bo współpracuję z nimi. :)
Karol
Karol
5.0
02.03.2020
Jest to jedna z niewielu firm, które są godne polecenia i mojego zaufania.
Konrad
Konrad
5.0
12.01.2020
Pełen profesjonalizm, pomoc i doradztwo na najwyższym poziomie. Teraz moja firma generuje większe zyski. :)
Dorota
Dorota
5.0
02.11.2019
Świetni ludzie, znają się na rzeczy. Polecam.
Damian
Damian
5.0
26.09.2019
Jeden z naszych działów był tak mało wydajny, że planowaliśmy jego zamknięcie. Na szczęście na horyzoncie pojawiła się ta firma. :)