Ekspertyzy budowlane i usługi projektowe
Ekspertyzy budowlane i usługi projektowe, KM-Construction sp.z o.o. sp.k., Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1132966591
REGON: 36970443600000
KRS: 0000723482
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

KM-Construction to biuro projektowe, które podejmuje się również ekspertyz budowlanych. Działamy od 2005 roku, a nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Warto poznać szczegóły naszej oferty, również na stronie internetowej.

Oferta

Od samego początku działalności skupiamy wokół siebie różnego rodzaju specjalistów. Są to rzeczoznawcy budowlani, projektanci z szerokimi uprawnieniami, inspektorzy nadzoru, czy kierownicy budowy.

Działamy na bardzo wielu polach. Zajmujemy się ekspertyzą budowlaną wydając orzeczenia zarówno dla instytucji, przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Postępujemy zgodnie z wymogami zleceniodawców, oceniając stan techniczny budynku w odniesieniu do jego ewentualnej rozbudowy, modernizacji, zmiany sposobu użytkowania, czy określenia możliwości odbudowy. Ekspertyza bywa niezwykle istotna między innymi wówczas, gdy budynek został uszkodzony np. w przypadku pożaru. Nasze działania zawsze są skrupulatne i uwzględniają wszelkie aspekty, również te najdrobniejsze mają więc Państwo pewność, że ekspertyza jest rzetelnie przeprowadzona.

Drugim profilem naszej działalności są projekty budowlane. Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych projektów budynków mieszkalnych i usługowych. Zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby Klientów. Wykonujemy projekty budynków użyteczności publicznej i budynków usługowych. Zatrudniani przez nas projektanci to ludzie pomysłowi, którzy zawsze starają się zrobić wszystko, aby dostosować Państwa marzenia do możliwości finansowych. Projektujemy budynki w technologii tradycyjnej, jak również konstrukcje stalowe, takie, jak hale, magazyny, antresole w halach, czy zadaszenia, a także żelbetowe. Proponujemy projekty rozbudowy, przebudowy i nadbudowy już istniejących budynków, jak też wzmocnienia konstrukcji. Dodatkowo oferujemy konstrukcje inżynierskie, w których posiadamy wieloletnie doświadczenie. Są to między innymi:
  • konstrukcje wsporcze pod instalacje,
  • ściany oporowe,
  • zbiorniki,
  • fundamenty pod maszyny,
  • konstrukcje wsporcze pod agregaty wody lodowej.
Sprawujemy również nadzór nad realizacją inwestycji działając w charakterze inwestora zastępczego lub inspektora nadzoru inwestorskiego. Dokładnie sprawdzamy, czy wszystko jest zgodne z prawem i przepisami. W tej materii mamy bardzo kompetentny zespół specjalistów.

Stawiając na współpracę z naszą firmą stawiają Państwo na wysoką jakość usługi potwierdzoną wiedzą i umiejętnościami ekspertów oraz profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie z naszej strony. Jesteśmy firmą dla której renoma jest bardzo ważna i co nas niezwykle cieszy wielu naszych Klientów już przekonało się, że na pierwszym miejscu stawiamy ich pełną satysfakcję.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy KM-Construction w Warszawie.

Artykuły

W jakim celu wykonuje się ekspertyzy budowlane i co obejmują?
W jakim celu wykonuje się ekspertyzy budowlane i co obejmują?
Warto wiedzieć, dlaczego przeprowadzenie ekspertyzy budowlanej jest tak istotne oraz co dokładnie wskazać może specjalista realizujący taką kontrolę budynku.

Wideo

Kontakt

Kontakt KM-Construction sp.z o.o. sp.k.

KM-Construction sp.z o.o. sp.k., Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie KM-Construction sp.z o.o. sp.k.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

pies w szoku
pies w szoku
5.0
07.01.2020
Profesjonalne biuro projektów. Fachowa obsługa, bezbłędna realizacja zlecenia.
dyskutant
dyskutant
5.0
25.11.2019
Bardzo dobre biuro projektów. Wszystko szybko załatwione, a przy tym dokładnie. Polecam bardzo serdecznie.