Ekspertyzy budowlane i usługi projektowe
Ekspertyzy budowlane i usługi projektowe, Km-Construction Sp.z o.o. Sp.k., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132966591
Branża:

O firmie

KM-Construction to biuro projektowe, które podejmuje się również ekspertyz budowlanych. Działamy od 2005 roku, a nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Warto poznać szczegóły naszej oferty, również na stronie internetowej.

Oferta

Od samego początku działalności skupiamy wokół siebie różnego rodzaju specjalistów. Są to rzeczoznawcy budowlani, projektanci z szerokimi uprawnieniami, inspektorzy nadzoru, czy kierownicy budowy.

Działamy na bardzo wielu polach. Zajmujemy się ekspertyzą budowlaną, wydając orzeczenia zarówno dla instytucji, przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Postępujemy zgodnie z wymogami zleceniodawców, oceniając stan techniczny budynku w odniesieniu do jego ewentualnej rozbudowy, modernizacji, zmiany sposobu użytkowania, czy określenia możliwości odbudowy. Ekspertyza bywa niezwykle istotna między innymi wówczas, gdy budynek został uszkodzony np. w przypadku pożaru. Nasze działania zawsze są skrupulatne i uwzględniają wszelkie aspekty, również te najdrobniejsze mają więc Państwo pewność, że ekspertyza jest rzetelnie przeprowadzona.

Drugim profilem naszej działalności są projekty budowlane. Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych projektów budynków mieszkalnych i usługowych. Zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby Klientów. Wykonujemy projekty budynków użyteczności publicznej i budynków usługowych. Zatrudniani przez nas projektanci to ludzie pomysłowi, którzy zawsze starają się zrobić wszystko, aby dostosować Państwa marzenia do możliwości finansowych. Projektujemy budynki w technologii tradycyjnej, jak również konstrukcje stalowe, takie, jak hale, magazyny, antresole w halach, czy zadaszenia, a także żelbetowe. Proponujemy projekty rozbudowy, przebudowy i nadbudowy już istniejących budynków, jak też wzmocnienia konstrukcji. Dodatkowo oferujemy konstrukcje inżynierskie, w których posiadamy wieloletnie doświadczenie. Są to między innymi:
  • konstrukcje wsporcze pod instalacje,
  • ściany oporowe,
  • zbiorniki,
  • fundamenty pod maszyny,
  • konstrukcje wsporcze pod agregaty wody lodowej.
Sprawujemy również nadzór nad realizacją inwestycji, działając w charakterze inwestora zastępczego lub inspektora nadzoru inwestorskiego. Dokładnie sprawdzamy, czy wszystko jest zgodne z prawem i przepisami. W tej materii mamy bardzo kompetentny zespół specjalistów.

Stawiając na współpracę z naszą firmą, wybierają Państwo na wysoką jakość usługi potwierdzoną wiedzą i umiejętnościami ekspertów oraz profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie z naszej strony. Jesteśmy firmą, dla której renoma jest bardzo ważna i co nas niezwykle cieszy, wielu naszych Klientów już przekonało się, że na pierwszym miejscu stawiamy ich pełną satysfakcję.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - firma KM-Construction w Warszawie.

Artykuły

Jakie są obowiązki inspektora nadzoru inwestorskiego? Tłumaczy ekspert z firmy Km-Construction
Jakie są obowiązki inspektora nadzoru inwestorskiego? Tłumaczy ekspert z firmy Km-Construction
Inspektor nadzoru inwestorskiego to przedstawiciel inwestora w kontaktach z wykonawcą. Przy dużych budowach warto skorzystać z jego usług. Jakie ma obowiązki?
Czym są i co zawierają ekspertyzy budowlane? – firma KM-Construction?
Czym są i co zawierają ekspertyzy budowlane? – firma KM-Construction?
Ekspertyzy budowlane to oceny aktualnego stanu technicznego różnych budynków. Przeczytaj artykuł i sprawdź, co obejmują opracowania biura KM-Construction.
W jakim celu wykonuje się ekspertyzy budowlane i co obejmują?
W jakim celu wykonuje się ekspertyzy budowlane i co obejmują?
Warto wiedzieć, dlaczego przeprowadzenie ekspertyzy budowlanej jest tak istotne oraz co dokładnie wskazać może specjalista realizujący taką kontrolę budynku.
Kiedy konieczne jest sporządzenie ekspertyzy budowlanej i co powinna zawierać?
Kiedy konieczne jest sporządzenie ekspertyzy budowlanej i co powinna zawierać?
Ekspertyza budowlana to dokument zawierający informacje na temat stanu technicznego budynku. Kiedy warto zdecydować się na jej wykonanie i co musi zawierać?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Km-Construction Sp.z o.o. Sp.k.

Km-Construction Sp.z o.o. Sp.k., Warszawa

Opinie (16)

Opinie o firmie Km-Construction Sp.z o.o. Sp.k.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
5.0
21.05.2022
Powierzyłem im nadzór budowlany nad realizacją mojej inwestycji. Firma dbała o to, aby wykonawca zastosował wszystkie technologie zawarte w projekcie. Z ich pomocą każdy etap budowy poszedł sprawnie.
Filip
Filip
4.0
21.03.2022
Bardzo nam pomogli przy realizacji inwestycji na nowy zakład przemysłowy na obrzeżach Warszawy. Sami załatwili niezbędne pozwolenia i opracowali nowoczesną technologię wznoszenia konstrukcji.
Łukasz
Łukasz
5.0
20.01.2022
Dzięki ich opinii wiedziałem dokładnie, czy warto inwestować w kupno biurowca. Rzeczoznawca był niezwykle szczegółowy i przedstawił mi pełną dokumentację związaną ze stanem technicznym obiektu.
Kuba
Kuba
5.0
24.11.2021
Firma wywiązała się ze wszystkich zleconych zadań i bardzo szczegółowo przeprowadziła oględziny naszego budynku mieszkalnego. Odnotowała też problemy ze źle wykonaną termoizolacją i pomogła nam znaleźć rozwiązanie problemu.
bartekmietki
bartekmietki
5.0
18.09.2021
Najlepsze projekty budynków. Prace realizują starannie i na czas. Wszystko uzgadniają z klientem.
Greta
Greta
5.0
07.07.2021
Firmę KM-Construction polecam każdemu szukającemu doświadczonych architektów.
Mar Jan
Mar Jan
5.0
24.05.2021
Krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia. Fachowa, naprawdę profesjonalna obsługa.
Bubba
Bubba
4.0
04.03.2021
Najwyższej jakości usługi z zakresu projektowania budynków. Ze wszystkim można się dogadać. Można też liczyć na terminową realizację.
Iza
Iza
5.0
01.01.2021
Rzetelne biuro projektowe. Dokładne ekspertyzy, oceny i projekty budowlane.
wola
wola
5.0
10.11.2020
Wiedzą jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. W czasie realizacji projektu budynku zadbali o najdrobniejsze szczegóły.
thefender
thefender
4.0
20.09.2020
Jedno z lepszych biur projektowych. W razie potrzeby na 100% znowu się do nich odezwę.
Mazur
Mazur
5.0
16.07.2020
Kompleksowa obsługa w zakresie wykonywania projektów. Polecam stuprocentowo.
Wiktoria
Wiktoria
4.0
30.05.2020
Polecam tych architektów. Doskonale znają się na swojej robocie.
Ulek
Ulek
5.0
11.03.2020
Pięknie wykonany projekt domu. Nie mam żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń.
pies w szoku
pies w szoku
5.0
07.01.2020
Profesjonalne biuro projektów. Fachowa obsługa, bezbłędna realizacja zlecenia.
dyskutant
dyskutant
5.0
25.11.2019
Bardzo dobre biuro projektów. Wszystko szybko załatwione, a przy tym dokładnie. Polecam bardzo serdecznie.