Specjalizujemy się w usuwaniu znamion i guzów skóry
Specjalizujemy się w usuwaniu znamion i guzów skóry, Klaudiusz Olszowski lek. med. spec. chirurg, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9491372051

O firmie

Nazywam się Klaudiusz Olszowski i jestem lekarzem med. spec. chirurgiem. Jestem asystentem Oddziału Chirurgii Ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. PCK 1 w Częstochowie, w którym wykonuję zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej. Praktykę lekarską rozpocząłem w 2005 roku.

Oferta

Posiadam 14-letnie doświadczenie w branży medycznej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizuję się w chirurgii ogólnej. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staram się pomóc.

Do moich obowiązków należy:
  • leczenie żylaków,
  • wszywanie preparatu disulfiram,
  • leczenie wrastających paznokci,
  • krioterapia.
Pracuję z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi i urządzeń, które umożliwiają mi diagnozowanie pacjentów i przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych. Dbam o higienę pracy, dlatego wszystkie narzędzia poddawane są dezynfekcji.

Moją wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. W miarę możliwości poszerzam swoje kompetencje, gdyż medycyna nieustannie się rozwija. Specjalizuję się również w usuwaniu znamion, guzów skóry oraz tkanki podskórnej, wymrażaniu kurzajek i przeprowadzaniu innych drobnych zabiegów chirurgicznych. Udzielam też konsultacji lekarskich.

Zależy mi na Państwa zadowoleniu i zdrowiu. W razie potrzeby odpowiem na wszystkie pytania. Gwarantuję rzetelność i profesjonalizm.

Zapraszam do kontaktu pacjentów z Częstochowy i okolic.

Kontakt

Kontakt Klaudiusz Olszowski lek. med. spec. chirurg

Klaudiusz Olszowski lek. med. spec. chirurg, Częstochowa

Opinie (1)

Opinie o firmie Klaudiusz Olszowski lek. med. spec. chirurg

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Edyta
Edyta
5.0
14.07.2017
Witam Pan doktor operowal mojego Tatę uratował mu życie niestety ma raka Dziękuję bardzo Panie doktorze Edyta