Aranżacja biur i mieszkań
Aranżacja biur i mieszkań, Klaudia Lubszczyk, Żory

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6412215517
REGON: 367236959
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Klaudia Lubszczyk to wykwalifikowany projektant wnętrz z wieloletnim doświadczeniem w branży. Specjalnością naszej firmy są aranżacje mieszkań i biur. Siedziba firmy mieści się w Żorach, na terenie województwa śląskiego. Serdecznie zapraszamy!

Oferta

Nasze biuro projektowe działa w branży od 2017 roku, jednak wieloletnie doświadczenie i umiejętności zdobyte w tym czasie zagwarantowały nam pewną pozycję na rynku. Naszą specjalnością są nowoczesne i modne aranżacje mieszkań i biur. Zajmujemy się również projektowaniem pojedynczych pomieszczeń.

Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami pracy, które sprawiają, że nasze projekty są tak efektowne i rzetelne. Zapewniamy pełną obsługę projektową: od omówienia zakresu prac po wsparcie wykonawcze w postaci usług stolarskich i tapicerskich.

Oferujemy:
  • projekt mieszkania,
  • projektowanie wnętrz,
  • aranżacja salonu,
  • aranżacja sypialni,
  • aranżacje kuchni.
Aranżacja i dekorowanie wnętrz to nie tylko praca, ale również pasja. Zawód projektanta wymaga dużej wyobraźni przestrzennej, umiejętności plastycznych i planowania. Dziesiątki udanych realizacji sprawiły, że zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi rodzinie i znajomym.

Jesteśmy profesjonalnym biurem projektowym, który spełnia oczekiwania i marzenia dekoracyjne klientów. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę, aby była atrakcyjna i obszerna.

Zapewniamy przyjemną atmosferę i opiekę na każdym etapie realizacji zamówienia. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne terminy. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem.

Zapraszamy!

Artykuły

Współpraca z architektem wnętrz
Współpraca z architektem wnętrz
Dzięki profesjonalnej usłudze projektowania wnętrz otrzymujemy gotową wizję a nawet gotowe do wprowadzenia się mieszkanie!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Klaudia Lubszczyk

Klaudia Lubszczyk, Żory

Opinie (4)

Opinie o firmie Klaudia Lubszczyk

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Darek
Darek
5.0
24.05.2020
Bardzo dobre biuro projektowo, polecam z czystym sumieniem!
Michał
Michał
4.0
08.03.2020
Nie mam żadnych uwag, projekt wykonano zgodnie z ustaleniami. Efekt jest super.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
19.01.2020
Dużo interesujących pomysłu, fajna atmosfera i nienaganne podejście do klienta.
Ewka
Ewka
5.0
21.11.2019
Jestem zachwycona realizacją projektu! Kuchnia wygląda jak wzięta z innego domu lub katalogu. Polecam!