Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7781366135
REGON: 639668447
KRS: 0000762492
Rok założenia:
1999
Branża:

Polecane oferty

Spędzenie wolnego czasu poza granicami Polski to doskonały pomysł. Jednak większość biur podróży wy...
Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Głównym...
Prowadzona przez nas firma Pilot Sport Travel oferuje szeroki zakres usług, począwszy od sprzedaży ...
Poznań, Paderewskiego 8
Biuro podróży Mediterraneum się organizacją wyjazdów do wszystkich krajów europejskich. Dla nas num...

O firmie

Firma Kiribati Club powstała w 1999 roku. Siedziba mieści się w Poznaniu. Oferujemy wyjątkowe podróże po zakątkach na co dzień omijanych przez turystów. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie każdej takiej wyprawy.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów. Podróżowanie po świecie to dla wielu osób znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu. My proponujemy Państwu wyjazdy w najodleglejsze zakątki na świecie. Podczas takich podróży można dogłębnie poznać obcą kulturę i nacieszyć wzrok widokami znanymi głównie z książek i telewizji.

Proponujemy:
  • wyprawy do Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej,
  • wyprawy do Azji,
  • wyprawy do Afryki,
  • wyprawy do Australii,
  • wyprawy na Antarktydę,
  • wyprawy z pilotem,
  • wyprawy indywidualne,
  • wyprawy slow travel,
  • wyprawy sportowe.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie w branży. Służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem. Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu podróży. Do naszych zadań należy bukowanie biletów, rezerwowanie noclegów, rezerwowanie dostępu do lokalnych atrakcji, znalezienie korzystnej opcji ubezpieczeniowej.

Podczas wypraw mogą towarzyszyć Państwu wykwalifikowani piloci, którzy zadbają o bezpieczeństwo podróżników i będą pomocni w każdej chwili. Każdy pilot włada biegle kilkoma językami obcymi i posiada ogromną wiedzę, którą potrafi w ciekawy sposób przekazać.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się nasza opcja podróży szytych na miarę. Wspólnie z Państwem ustalamy trasę podróży, a następnie organizujemy wszystkie jej części. Wyprawy na zamówienie realizowane są z pilotem, który opiekuje się grupą i czuwa nad sprawnym przebiegiem trasy wycieczki. Wielkość grupy może być dowolna, gdyż program wyjazdu i tak jest dostosowany indywidualnie do uczestników. Doradzimy co warto zobaczyć, a także omówimy warianty transportu. Dodatkowo każdy uczestnik wyprawy otrzymuje Zestaw Podróżnika oraz ubezpieczenie podróżne.

Nasze wycieczki to idealny pomysł na niezapomnianą podróż poślubną, na spędzenie karnawału w Ameryce Południowej oraz miesięczną wyprawę w nieznane. Polecamy poznanie Stanów Zjednoczonych, zwiedzenie peruwiańskich atrakcji, przyjrzenie się Meksykowi i poznanie smaków Japonii. Każdy podróżnik znajdzie coś dla siebie, gdyż oferty są na bieżąco aktualizowane.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które przyczyni się do tego, że Państwa podróż będzie niezapomniana. Na naszej stronie internetowej znajdują się wszystkie przydatne informacje. Kontaktować się można z nami za pośrednictwem maila, telefonu lub osobiście. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Kiribati Club

Kiribati Club, Poznań

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Kiribati Club