Zorganizujemy dla Ciebie wymarzoną imprezę!
Zorganizujemy dla Ciebie wymarzoną imprezę!, King Party Rafał Maletka, Sochaczew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5341928332
REGON: 381789624
Rok założenia:
2018

O firmie

King Party, czyli król imprezy to firma z Sochaczewa i należy do Rafała Maletki. Zajmujemy się profesjonalną organizacją niepowtarzalnych imprez! Miejsce nie ma znaczenia, to Ty wybierasz gdzie chcesz się bawić. Zgłoś się do nas!

Oferta

Każdy z nas chce czasem oderwać się od obowiązków i pójść na dobrą imprezę. Czasami jesteśmy zmuszeni zorganizować ją sami, ale brak nam pomysłu. Urodziny, wesele, integracja pracownicza to okazje do dobrej zabawy.

King Party poleca się w organizowaniu eventów w każdym miejscu na Ziemi. Niezależnie, czy będzie to plaża, ulica, klub, opuszczona fabryka lub szczyt góry. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Naszą specjalnością są:
  • modne imprezy okolicznościowe,
  • wieczory rozrywkowo-integracyjne,
  • imprezy firmowe,
  • przyjęcia weselne,
  • gry i zabawy integracyjne dla dorosłych,
  • wyjazdy motywacyjne,
  • chrzciny,
  • koncerty.
Spotkania i imprezy, które organizujemy, są tak dobre, ponieważ posiadamy wszystkie niezbędne zasoby. Na naszych eventach gra DJ, podczas imprezy tematycznej, wesela lub urodzin może pojawić się animator ruchowy oraz showman. Aby uwiecznić najlepsze chwile z wyjazdów integracyjnych i przyjęć udostępniamy naszego fotografa i kamerzystę. Wszystkie zabawy, a w szczególności imprezy masowe, są zaopatrzone w najlepszej klasy nagłośnienie i oświetlenie.

Zgłoś się do nas. King Party zadba o ciekawy przebieg bankietów, kolacji firmowych, przyjęć okolicznościowych i wszystkich imprez, jakie Cię czekają. Dla nas każda akcja ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Nasz zespół indywidualnie podchodzi do każdego projektu, a do realizacji wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie audiowizualne.

King Party z Sochaczewa to gwarancja udanej zabawy.

Artykuły

Jak zorganizować ślub w plenerze?
Jak zorganizować ślub w plenerze?
Śluby w plenerze kojarzą się bardziej z amerykańskimi filmami, niż polską rzeczywistością. A tymczasem może to być romantyczna alternatywa. Jak go zorganizować?

Wideo

Kontakt

Kontakt King Party Rafał Maletka

King Party Rafał Maletka, Sochaczew

Opinie (5)

Opinie o firmie King Party Rafał Maletka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emilia
Emilia
5.0
18.01.2020
Nie myślałam, że jeszcze kiedykolwiek będę bawić się jak nastolatka, ale dzięki ich zabawom właśnie tak było. Polecam King Party.
Joanna
Joanna
5.0
23.11.2019
Najlepszy organizator imprez w okolicy. Były zabawy, animator i dobra muzyka, bawiliśmy się cały czas.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
05.09.2019
Jeżeli chcesz się dobrze bawić na swoich urodzinach, a nie masz pomysłu, to na pewno warto jest zgłosić się do tej firmy. Mają niezłą wyobraźnię.
Renia
Renia
5.0
30.07.2019
Na weselu zorganizowali dla nas kilka ciekawych zabaw. Goście bawili się do rana. Był ich fotograf i kamerzysta, także mamy zdjęcia i filmy z najlepszych momentów. Bardzo kompleksowa usługa.
Ala
Ala
5.0
29.05.2019
Nasza impreza firmowa pewnie byłaby drętwa ponieważ wszyscy znamy się od dwóch tygodni. Dzięki firmie King Party cały czas bawiliśmy się świetnie. Przygotowali mnóstwo zabaw integracyjnych, polecam.