Profesjonalne prace wysokościowe
Profesjonalne prace wysokościowe, Khedar Paweł Garwoliński, Chotomów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5251498744
REGON: 141436722
Rok założenia:
2001

O firmie

Khedar to firma, która rozpoczęła swoją działalność od 2001 roku. Zajmuje się wykonywaniem usług alpinistycznych. Właścicielem firmy jest Paweł Garwoliński. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Chotomowie, na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta

20-letnie wykonywanie prac alpinistycznych sprawia, że robimy to bardzo dobrze. Nasi klienci mogą nam zlecić trudne zadania, które wykonywane są na wysokościach. Jesteśmy zespołem wyszkolonych fachowców. Posiadamy niezbędne uprawnienia, dzięki czemu wszystkie zlecone prace wysokościowe są wykonywane z należytą ostrożnością i skrupulatnością.

W zakres prowadzonych przez nas prac na wysokości wchodzą:
 • diagnostyka NDT,
 • pielęgnacja drzew,
 • prace elewacyjne,
 • obcinanie gałęzi drzew,
 • wysokościowe mycie okien.

Nowoczesny sprzęt, który posiadamy, umożliwia nam dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Cechuje nas profesjonalizm.
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Khedar.

Kontakt

Kontakt Khedar Paweł Garwoliński

Khedar Paweł Garwoliński, Chotomów

Aktualności

 • prace alpinistyczne

  03.06.2024

  Nasza firma Khedar, zlokalizowana w Chotomowie, oferuje kompleksowy zakres usług alpinistycznych. Nasz zespół ekspertów specjalizuje się w myciu okien na wysokościach, wykonywaniu robót elewacyjnych, czy pielęgnowaniu drzew. Nasz zespół jest bardzo dumny ze swojej pracy i zapewnia, że wszystkie projekty są realizowane z najwyższą dbałością o szczegóły i zgodnie z najwyższymi standardami. Jeśli potrzebujesz któregokolwiek z tych usług, nie wahaj się z nami skontaktować.

 • badania nieniszczące

  27.03.2024

  Badania nieniszczące to niezwykle wartościowa technika, która pozwala na ocenę właściwości materiału bez powodowania jakichkolwiek szkód. Takie podejście jest powszechnie stosowane w różnych dziedzinach przemysłu, w tym w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, stoczniowym i budowlanym. Jeśli szukasz niezawodnej firmy specjalizującej się w badaniach nieniszczących w Chotomowie, to trafiłeś w dobre miejsce! Zachęcamy do kontaktu z firmą Khedar w celu uzyskania dalszych informacji.

 • prace wysokościowe

  25.12.2023

  Prace alpinistyczne to bardzo specjalistyczny rodzaj pracy, który wiąże się z wykonywaniem zadań na dużych wysokościach, gdzie organizm może być narażony na niedobór tlenu. Nasza firma Khedar, która mieści się w Chotomowie, oferuje wyjątkowe usługi wysokościowe od ponad dwudziestu lat. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu i najnowocześniejszemu sprzętowi jesteśmy w pełni przygotowani do świadczenia wyjątkowych usług, które spełnią Twoje wymagania.

Opinie (0)

Opinie o firmie Khedar Paweł Garwoliński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.