Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5260211104

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "KFC. Restauracja" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 5260211104.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Stare Brynki w województwie zachodniopomorskim. Korespondencyjny kod pocztowy to: 74-107 Stare Brynki. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 53.2959377N, 14.5232123E. Branża Restauracje amerykańskie to dziedzina, w której firma "KFC. Restauracja" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"KFC. Restauracja" oferuje menu, które zaspokoi bardzo wyszukane gusta klientów. Od przystawek, zup poprzez dania główne aż po desery. Do każdego posiłku oferujemy szeroki wachlarz napojów w zależności od upodobania klientów. Wysokie umiejętności szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa restauracji gwarantuje komfort naszym klientom.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 71 386 16 06 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt KFC. Restauracja

KFC. Restauracja, Stare Brynki

Opinie (0)

Opinie o firmie KFC. Restauracja