Wsparcie Informatyczne dla Firm, Monitoring, Kontrola Dostępu i Czasu Pracy
Wsparcie Informatyczne dla Firm, Monitoring, Kontrola Dostępu i Czasu Pracy, Keysys Usługi informatyczne dla firm Bartłomiej Kramorz, Świętochłowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6272757683
REGON: 380536453
Rok założenia:
2018

O firmie

Keysys to firma zlokalizowana w Świętochłowicach, na obszarze województwa śląskiego. Specjalizujemy się w usługach informatycznych. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Bartłomiej Kramorz.

Oferta

Nasza firma to profesjonalna i kompleksowa obsługa systemów informatycznych dla przedsiębiorstw oraz profesjonalne doradztwo. Wykonujemy obowiązki związane z różnego rodzaju systemami informatycznymi, oprogramowaniem oraz kontrolą dostępu.

Prowadzimy naszą działalność już od ponad roku. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:
  • tworzenie aplikacji,
  • serwisowanie sprzętu,
  • tworzenie oprogramowania,
  • projektowanie stron internetowych,
  • wsparcie IT.
Wykonujemy także wszelkie prace związane z kontrolą dostępu do pomieszczeń. Projektujemy oraz montujemy systemy kontroli dostępu do pomieszczeń przy użyciu kart zbliżeniowych. Podejmujemy się również kompleksowego wykonania systemów CCTV.

Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne doradztwo informatyczne dla firm oraz zajmujemy się budowanie i utrzymywaniem systemów teleinformatycznych. Dzięki obszernej i nieustannie aktualizowanej wiedzy zawsze jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i wdrażamy je do naszych działań.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to zespół doświadczonych fachowców, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Zapewniamy rzetelność, dbałość o szczegóły oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Jak stworzyć profesjonalną stronę internetową?
Jak stworzyć profesjonalną stronę internetową?
Często w codziennym życiu spotykamy się z terminem pracy na wysokości. Co on dokładnie oznacza i które czynności możemy do nich zaliczyć? Warto się dowiedzieć.
Jak zaprojektować stronę internetową?
Jak zaprojektować stronę internetową?
W dzisiejszych czasach wiele firm decyduje się na założenie własnej strony internetowej. Zaprojektowanie strony internetowej wcale nie jest takie trudne.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Keysys Usługi informatyczne dla firm Bartłomiej Kramorz

Keysys Usługi informatyczne dla firm Bartłomiej Kramorz, Świętochłowice

Opinie (12)

Opinie o firmie Keysys Usługi informatyczne dla firm Bartłomiej Kramorz

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Adrian
Adrian
4.0
22.05.2021
Kilkukrotnie korzystałem z ich usług i mogę z czystym sumieniem polecić.
Filip
Filip
5.0
29.03.2021
Bardzo dobre ceny za obsługę systemów. Do tego pełen profesjonalizm, a najlepsze są niezwykle przystępne ceny. Polecam!
Arek
Arek
5.0
28.01.2021
Pracowali dla nas ostatnio przy systemie CCTV i kontroli dostępu. Dodatkowo wykonali nam stronę internetową. Wszystko na wysokim poziomie.
Hubert
Hubert
5.0
01.11.2020
Początkowo nie byłem przekonany, ale już po pierwszym tygodniu naszej współpracy zdałem sobie sprawę, że to wybitni fachowcy. Znają się chyba na wszystkim!
Kryspin
Kryspin
5.0
12.09.2020
Jeśli chodzi o obsługę informatyczną dla firm, to nie ma w okolicach lepszej firmy. Rzetelni, terminowi, a do tego robią za normalną stawkę.
Eryk
Eryk
4.0
02.07.2020
Szwagier dał mi na nich namiary jak postanowiłem w końcu zamontować czujniki dostępu w swoim zakładzie. Nie pomylił się! Dobra cena i świetna jakość systemu.
Wojciech
Wojciech
5.0
10.05.2020
Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Zleciłem im zamontowanie systemu CCTV i poradzili sobie z tym bez problemu!
Marceli
Marceli
5.0
30.03.2020
Polecam z pełnym przekonaniem! Wykonali dla nas bazę danych i system do obsługi kilku rzeczy w firmie. Dobra cena, a wykonania świetne!
Franek
Franek
5.0
02.01.2020
Oferują bardzo atrakcyjne ceny za wszystkie swoje usług.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
01.11.2019
Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z ich usług. Po pierwsze mają ogromną wiedze i potrafią ją wykorzystać, a po drugiego są niezwykle skrupulatni.
Artur
Artur
5.0
24.09.2019
Korzystamy z ich usług już od ponad czterech miesięcy i są niezawodni w każdym aspekcie! Nieważne czy rada, serwis czy obsługa systemu. Polecam!
Mateusz
Mateusz
5.0
29.07.2019
Wykonywali dla nas projekt oraz montaż systemu CCTV oraz robili kontrolę dostępu. Polecam, znają się na rzeczy.