Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7391138567
REGON: 510203197
Rok założenia:
1993

Polecane oferty

Olsztyn, Kołobrzeska 15 lok. 28
Zapraszam wszystkie panie na ginekologiczne badania profilaktyczne przeprowadzane w moim gabinecie....
Ginekologia to bardzo wymagająca dziedzina, w której najważniejsze jest podejście do pacjentki. Zaw...
Posiadam ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży medycznej. Przez ten czas wypracowałem sobi...
Od 7 lat działam prężnie w branży medycznej. Specjalizuję się w ginekologii. Przyjmuję kobiety w ró...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Kern Krzysztof, dr nauk med. Ginekolog, położnik, badania USG - Voluson." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7391138567. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 510203197.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim. Działa na rynku od 1993 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Ratuszowa 4. Kod pocztowy do korespondencji to: 10-116 Olsztyn. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 53.77957N, 20.47977E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: k.kern@o2.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Kern Krzysztof, dr nauk med. Ginekolog, położnik, badania USG - Voluson." to Ginekolodzy.

Konsultacje w gabinecie ginekologicznym polegają na zebraniu informacji dotyczących schorzeń pacjentki, badaniu piersi, badaniu ginekologicznym i ewentualnym zleceniu badań dodatkowych. W zakresie usług gabinetu ginekologicznego jest między innymi: prowadzenie ciąży i przygotowanie do porodu, ginekologiczne badania profilaktyczne, badania piersi, cytologia, leczenie zaburzeń cyklu miesiączkowego, antykoncepcja, leczenie w menopauzie, leczenie nadżerek.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 605 311 866 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Kern Krzysztof, dr nauk med. Ginekolog, położnik, badania USG - Voluson.

Kern Krzysztof, dr nauk med. Ginekolog, położnik, badania USG - Voluson., Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Kern Krzysztof, dr nauk med. Ginekolog, położnik, badania USG - Voluson.