Badania wytrzymałościowe i nieniszczące
Badania wytrzymałościowe i nieniszczące, KEJ TEST Krzysztof Jankowski, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9581287685
REGON: 220667461
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Jako firma Kej Test na rynku funkcjonujemy od ponad 10 lat, a dokładnie od 2008 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni. Właścicielem firmy jest Krzysztof Jankowski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Oferta

Naszą specjalnością jest wykonywanie badań nieniszczących i wytrzymałościowych. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, a nasi pracownicy mają spore doświadczenie branżowe, dlatego możemy zagwarantować, że każde zadanie jest realizowane w terminie i z należytą starannością.

W zakresie badań nieniszczących oferujemy:
  • badania szczelności,
  • badania wizualne,
  • badania magnetyczno-proszkowe,
  • badania penetracyjne,
  • badania ultradźwiękowe,
  • badania radiograficzne.
Jeśli chodzi o te pierwsze badania, czyli badania szczelności to stosujemy metodę Vacuum Box. Ponadto wykonujemy badania wytrzymałościowe materiałów, w tym próby łamania, gięcia i rozciągania. Mierzymy też udarność i twardość.

Dodatkowo świadczymy usługi spawalnicze, egzaminujemy spawaczy i wykonujemy plany badań związanych ze spawalnictwem oraz wykonujemy instrukcje spawania. Uzupełnienie oferty to upracowywanie planów badań i procedur badawczych, interpretacja przepisów i norm, a także nadzór nad laboratoriami.

Zapraszamy do nawiązani współpracy z firmą Kej Test.

Artykuły

Badania nieniszczące w ofercie firmy KEJ TEST
Badania nieniszczące w ofercie firmy KEJ TEST
Jeśli chcesz wiedzieć, na czym polegają badania nieniszczące NDT, kiedy warto je wykorzystać, a także to, komu warto je zlecić, koniecznie kliknij link.
KEJ TEST – oferta badań niszczących
KEJ TEST – oferta badań niszczących
Chcesz zbadać skład chemiczny metali lub sprawdzić ich odporność na rozciąganie? W takim razie postaw na badania niszczące w ofercie przedsiębiorstwa KEJ TEST

Wideo

Kontakt

Kontakt KEJ TEST Krzysztof Jankowski

KEJ TEST Krzysztof Jankowski, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie KEJ TEST Krzysztof Jankowski