Zawsze świeże, pyszne i gorące dania
Zawsze świeże, pyszne i gorące dania, Kebs u Siwego Robert Tuszyński, Łaziska Górne

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6351738680
REGON: 384074080
Rok założenia:
2019

O firmie

Nazywam się Robert Tuszyński jestem właścicielem baru Kebs u Siwego. Znajduje się on w Łaziskach Górnych, w powiecie mikołowskim, województwie śląskim. Zapraszam wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść!

Oferta

Dziś już prawie wszędzie można zjeść kebaba, a pomimo tego nie zawsze jesteśmy zadowoleni z zakupu. Dlatego zapraszam was do baru gastronomicznego Kebs u Siwego, gdzie przygotowujemy najlepsze kebaby w okolicy. Duża porcja świeżego mięsa to podstawa w tym daniu. Pyszny domowy sos ze sprawdzonych składników i duża ilość warzyw zaspokoją głód największego konesera. Dania fast food przygotowuje się szybko, więc nie czekacie dłużej niż 10-15 minut. Pomimo krótkiego czasu przygotowania dostajecie tylko gorące i świeże dania.

W ofercie Kebsa u Siwego znajdziecie:
  • zapiekanki,
  • kurczak z rożna,
  • kebab fit,
  • kebab z kurczakiem,
  • kebab z baraniną,
  • kebab z wołowiną,
  • sałatki,
  • gyros.
Ufamy naszym gościom i staramy się brać pod uwagę wszystkie ich uwagi dotyczące naszych dań oraz obsługi. Dlatego nasze menu wciąż się rozbudowuje. Pragniemy, aby każdy mógł znaleźć coś, co wpasuje się w jego gust kulinarny.

U nas zamówisz też jedzenie z dowozem. Każdą pozycję z menu można zamówić i odebrać ją w dowolnym lokalu. Dowozimy do domu, szkoły, biura i instytucji. Nie ważne, gdzie jesteś, zawsze możesz zjeść pyszne danie od Kebsa u Siwego w Łaziskach Górnych.

Artykuły

Rodzaje kebabów warte spróbowania
Rodzaje kebabów warte spróbowania
Kebab to danie oferowane w barach szybkiej obsługi, które stało się bardzo popularne w ostatnich latach. Dostępne są także inne rodzaje tej potrawy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kebs u Siwego Robert Tuszyński

Kebs u Siwego Robert Tuszyński, Łaziska Górne

Opinie (1)

Opinie o firmie Kebs u Siwego Robert Tuszyński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maksymilian
Maksymilian
5.0
22.09.2019
Najlepszy kebab w okolicy. Duża ilość składników. Świeża bułka i gorące mięso. Dużo sosu, który idealnie pasuje do kebaba. Naprawdę za tą cenę idzie się najeść. Polecam!