Wynajem dźwigu z operatorem
Wynajem dźwigu z operatorem, Kazimierz Stanula Usługi dźwigiem, Bożejewiczki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5621288684
REGON: 090124440
Rok założenia:
1992

O firmie

Właścicielem firmy jest Kazimierz Stanula, a jej siedziba mieści się w Bożejewiczkach, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Usługi transportowo-dźwigowe wykonujemy nieprzerwanie od 1992 roku. Gwarantujemy najwyższą jakość i pełen profesjonalizm.

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wynajem żurawi samojezdnych o udźwigu 10 i 20 ton. Dysponujemy sprzętem, który doskonale poradzi sobie w różnorodnych warunkach, a każda z naszych maszyn zostaje regularnie poddana przeglądom technicznym. Posiadamy tylko najlepsze i najnowocześniejsze zaplecze techniczne obsługiwane przez doświadczonych pracowników. Wykwalifikowana kadra specjalistów zadba o prawidłowy przebieg prac.

Szczycimy się wielką dbałością o bezpieczeństwo, dlatego żurawie z naszej floty charakteryzują doskonałe parametry techniczne.

W zakresie naszych usług jest także transport krajowy do 24 ton. Zapewniamy szybki i bezpieczny dowóz towaru w wyznaczone miejsce. Nasze pojazdy wyposażone są w urządzenia GPS, co pozwala na ich stałe monitorowanie. Z naszymi Klientami pozostajemy w kontakcie, informując o wszelkich aspektach współpracy.

Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami, aby nasze usługi cechował profesjonalizm i bezpieczeństwo. Służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Kazimierz Stanula Usługi dźwigiem

Kazimierz Stanula Usługi dźwigiem, Bożejewiczki

Aktualności

  • wynajem dźwigu

    31.07.2023

    Proponujemy Państwu wynajem maszyn dźwigowych wraz z operatorami. Posiadamy nowoczesne żurawie samojezdne o udźwigu do 10 oraz 20 ton. Nasz sprzęt doskonale radzi sobie w każdych warunkach. Maszyny regularnie poddajemy przeglądom technicznym, by były one zawsze w pełni sprawne. Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Kazimierza Stanuli.

  • usługi dźwigowe

    28.04.2023

    Prowadzimy firmę, której właścicielem jest Kazimierz Stanula. Zajmujemy się realizowaniem usług dźwigowych, a także transportowych. Nasza siedziba znajduje się w Bożejewiczkach, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działamy w branży od 1992 roku, dzięki czemu posiadamy spore doświadczenie. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Kazimierza Stanuli!

Opinie (0)

Opinie o firmie Kazimierz Stanula Usługi dźwigiem


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.