Organizujemy spływy kajakiem
Organizujemy spływy kajakiem, Kayaking Igor Górski, Jędrzejów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6562343174
Rok założenia:
2021
Branża:

O firmie

Nasza firma Kayaking ma swoją siedzibę w Jędrzejowie, w województwie świętokrzyskim. Właścicielem firmy jest Igor Górski.

Oferta

Spływy kajakowe to pomysł na niezapomniany wyjazd pełen wrażeń! To idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają aktywnie spędzać czas w otoczeniu natury. Organizujemy spływy Nidą, która jest rzeką typowo nizinną, na jej trasie znaleźć można liczne zatoczki, starorzecza czy wysepki. Po drodze mijać będą Państwo wzgórza, łąki, pola oraz lasy. To sprawia, że na miłośników kajakarstwa czeka wiele atrakcji i zróżnicowana trasa, pełna pięknych widoków. Nida to dość płytka rzeka, posiadająca piaszczyste dno - to doskonały szlak na rodzinną wyprawę.

Zajmujemy się organizacją spływów kajakowych w pełnym zakresie. Dowieziemy kajaki na miejsce rozpoczęcia spływu, zapewniamy Państwu także kamizelki ratunkowe, niezbędne podczas spływu. Uczestnikom spływu zapewniamy parking pod adresem Raków 15, na którym bezpiecznie zostawią Państwo swój pojazd. My dowieziemy Państwa na początek trasy i odbierzemy na jej finiszu.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Kayaking w Jędrzejowie.

Artykuły

Jak przygotować się do spływu kajakowego? Kayaking I. Górski
Jak przygotować się do spływu kajakowego? Kayaking I. Górski
Spływ kajakowy to świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu podczas wakacji. Jak przygotować się do takiego spływu i co ze sobą zabrać? Przeczytaj w artykule.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kayaking Igor Górski

Kayaking Igor Górski, Jędrzejów

Opinie (3)

Opinie o firmie Kayaking Igor Górski

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Artek
Artek
4.0
16.09.2021
Pierwszy raz byliśmy na spływie i bardzo nam się spodobało, piękna trasa, wszystko dobrze zorganizowane, bardzo bezpiecznie.
Stella
Stella
5.0
09.07.2021
Idealna trasa, bardzo malownicza, spływ był mega fajnie zorganizowany. Na pewno jeszcze wrócimy.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
29.05.2021
Byliśmy tutaj na spływie i wybawiliśmy się doskonale! Świetna organizacja, piękna trasa. Polecamy każdemu.
Tagi