Usługi coachingowe
Usługi coachingowe, Katarzyna Szymecka, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132166324
REGON: 142218832
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Katarzyna Szymecka jest doświadczonym coachem i trenerem osobistym. Ma za sobą kilkanaście lat pracy w korporacji, podczas których zarządzała pracownikami, odpowiadała za motywację podwładnych i kierowała sprzedażą. Jest również absolwentką Szkoły Coachów Prosperity i Akademii Coachingu. Z jej pomocy można skorzystać w Warszawie.

Oferta

Katarzyna Szymecka pomaga w ramach warsztatów grupowych oraz spotkań indywidualnych. Jest Prosperity Coachem, dlatego wspiera ludzi w dokonywaniu zmian i uzyskaniu wiary w siebie. Ponadto jako Coach Kryzysowy wspiera osoby narzekające na wypalenie, niemogące się pogodzić ze stratami i silnie zestresowane. Do osiągnięcia pozytywnego efektu stosuje różne techniki, ale najważniejsze jest przekonanie klientów do tego, że lepsze życie jest możliwe. Należy przy tym pamiętać, że przed rozpoczęciem procesu należy skontaktować się z coachem, umówić spotkanie, następnie ustalić wszystkie zobowiązania i podpisać umowę.

Najpoważniejszym problemem z jakim zmagają się klienci są kryzysy i znerwicowanie. Ponieważ blokują one zasoby jakimi każdy dysponuje trzeba je pokonać, by odzyskać wewnętrzny spokój. Problemy mogą wynikać z takich przyczyn jak:
  • wypalenie zawodowe
  • kryzys połowy życia
  • utrata sensu życia
  • żal po stracie
Przezwyciężenie tych kryzysów może być impulsem do głębszych zmian, dlatego coach pomaga w odnalezieniu drogi życiowej. Klienci odkrywają kim są i czego pragną, a to pozwala na postawienie sobie wyraźnych celów i ich zrealizowanie.

Drogą do osiągnięcia sukcesu są często doświadczenia innych ludzi, dlatego Katarzyna Szymecka organizuje warsztaty. Ich tematyka jest bardzo bogata. Mogą to być:
  • warsztaty budowania relacji
  • warsztaty wzmacniania relacji
  • warsztaty inteligencji emocjonalnej
  • warsztaty wzmacniania i kreowania siebie
Poza pomocą w rozwoju osobistym i przezwyciężaniu kryzysu Katarzyna Szymecka zajmuje się rozwiązywaniem problemów jakie właściciele mają ze swoimi psami. Ludzie często nie rozumieją zwierząt, dlatego właścicielka firmy pomaga w nawiązaniu komunikacji z psem. W swojej praktyce spotyka się też z potrzebą wsparcia po śmierci pupila lub odnalezienia się w sytuacji, gdy w domu pojawi się nowy pies.

Oczywiście wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Katarzynie Szymeckiej. Na stronie internetowej można znaleźć aktualności i wiele wpisów na blogu.

Artykuły

Dlaczego warto uczestniczyć w warsztatach rozwoju osobistego Katarzyny Szymeckiej?
Dlaczego warto uczestniczyć w warsztatach rozwoju osobistego Katarzyny Szymeckiej?
Katarzyna Szymecka, jako trener rozwoju osobistego, prowadzi warsztaty z myślą o osobach, które chciałyby zmienić swoje dotychczasowe życie osobiste i zawodowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Katarzyna Szymecka

Katarzyna Szymecka, Warszawa

Opinie (14)

Opinie o firmie Katarzyna Szymecka

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Adrianna
Adrianna
5.0
28.11.2021
Świetne podejście, pomaga w życiowych zmianach.
Majka
Majka
5.0
18.09.2021
Długo nie mogłam sobie poradzić po śmierci męża, pani Katarzyna uświadomiła mi, że trzeba ruszyć przed siebie. Polecam jej warsztaty.
Wiktor
Wiktor
5.0
30.09.2020
Spotkałem tu ludzi z różny mi problemami i poczułem, że nie jestem sam. W połączeniu z fachową pomocą Pani prowadzącej zajęcia wszystko zmierza ku dobremu.
Grzesiek
Grzesiek
4.0
10.07.2020
Po udziale w warsztatach czuję, że mogę zmienić swoje życie. Dziękuję!
Emil
Emil
5.0
04.05.2020
Miła atmosfera, ale zachowany jest pełen profesjonalizm. Podobają mi się warsztaty i będę na nie częściej chodził.
Maksymilian
Maksymilian
4.0
09.03.2020
Wszystko mnie drażniło, nie mogłem znaleźć spokoju wewnętrznego, łatwo wybuchałem... Szukałem pomocy i znalazłem ją i Katarzyny Szymeckiej. Jest dobrym coachem i wiele jak pokierować myślami szkolnego, by uwierzył, że zmiana jest możliwa, a życie jest radością.
Kuba
Kuba
5.0
15.01.2020
Zarządzam zespołem ludzi i przez długi czas przechodziłem kryzys. Nie widziałem szans na zwiększenie wydajności, ponieważ sam miałem problemy z mobilizacją. Ale z pomocą Pani Katarzyny wiara do mnie powróciła i teraz wiem, że muszę dążyć do sukcesu.
Jan
Jan
4.0
20.11.2019
Miałem problem z moim psem. Nie rozumiałem dlaczego się zachowuje się tak dziwnie. Skonsultowałem się z Panią Katarzyną i wszystko się wyjaśniło. Teraz wiem jak postępować z psem.
Marek
Marek
5.0
11.09.2019
Po warsztatach u tej Pani czuję się zdecydowanie pewniej. Łatwiej jest mi każdego dnia wstawać i walczyć o swoje.
Joanna
Joanna
5.0
03.07.2019
Na zajęciach u Katarzyny Szymeckiej udało mi się dojrzeć jaki jest mój życiowy cel. Dziękuję!
Mariusz
Mariusz
5.0
04.05.2019
Katarzyna Szymecka pomogła mi zmienić moje życie zawodowe. Znalazłem dzięki niej motywację do wprowadzenia radykalnych rozwiązań i po czasie oceniam, że było to dobre posunięcie.
Wojciech
Wojciech
5.0
11.03.2019
Przeżywałem poważny kryzys w pracy. Nie widziałem sensu w dalszej pracy, ale dzięki pomocy Katarzyny Szymeckiej udało mi się przezwyciężyć problemy. Teraz jest wydajnym pracownikiem i polubiłem swoje zajęcie.
Daria
Daria
5.0
14.01.2019
Wiem, że bez rozwoju osobistego nie da się nic osiągnąć, ale nie miałam wewnętrznej motywacji. Potrzebowałam wsparcia z zewnątrz, dlatego wybrałam się na zajęcia u Katarzyny Szymeckiej. Nauczyłam się na nich jak reagować na kryzys, zwalczać stres i budować relacje.
Iwona
Iwona
5.0
09.11.2018
Polecam to miejsce. Pani Katarzyna bardzo mi pomogła. Nie mogłam się długo pozbierać po poważnej stracie, a ona uświadomiła mi, że trzeba ruszyć przed siebie.