Kompleksowe usługi prawne
Kompleksowe usługi prawne, Katarzyna Gałecka-Nerek Kancelaria Adwokacka, Rawa Mazowiecka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8351511227
REGON: 100817360
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Nazywam się Katarzyna Gałecka-Nerek i jestem adwokatem. Posiadam bogate doświadczenie, od 2010 roku prowadzę własną kancelarię adwokacką. Siedziba kancelarii mieści się w Rawie Mazowieckiej, na terenie województwa łódzkiego. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Jestem doświadczonym adwokatem, w mojej kancelarii świadczę usługi prawne w postaci porad, interpretacji przepisów prawnych. Przygotowuje również opinie prawne, sporządzam pisma procesowe, mediacje, reprezentuje swoich klientów w sądzie, urzędach i innych instytucjach.

Zakres świadczonych przeze mnie usług dotyczy rozmaitych dziedzin prawa, to między innymi:
  • prawo cywilne
  • prawo rodzinne i opiekuńcze
  • prawo karne
  • prawo pracy
  • prawo handlowe
Głównym profilem działalności kancelarii, jest odzyskiwanie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Pomagam klientom uzyskać należne odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę.

Odwiedzając moją kancelarię, możecie być Państwo pewni, że każdy Wasz problem prawny zostanie profesjonalnie przeanalizowany. Doradzę Państwu w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Jako adwokat świadczę także pomoc prawną udzielaną z urzędu. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, realizuje usługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie moich klientów jest dla mnie najważniejsze.

Zapraszam.


Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Katarzyna Gałecka-Nerek Kancelaria Adwokacka

Katarzyna Gałecka-Nerek Kancelaria Adwokacka, Rawa Mazowiecka

Opinie (2)

Opinie o firmie Katarzyna Gałecka-Nerek Kancelaria Adwokacka

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
11.05.2014
Ta kancelaria prowadziła mi sprawę o uzyskanie wysokiego zasiłku macierzyńskiego dla kobiety prowadzącej działalność gospodarczą. Uzyskałam zasiłek ok 6400 zł miesięcznie. Dzięki bardzo za pomoc. Usługa przeprowadzona w całości przez e-mail.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
19.02.2013
Polecam tego adwokata, młoda ale naprawdę walczy o klienta i naprawdę się zaangażowała w moją sprawę. Wszystko mi też wytłumaczyła i poświęciła tyle czasu ile chciałem. Jedynie ceny jak to u adwokatów wysokie.