Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8883133814
REGON: 369519957
Rok założenia:
2018

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Karolina Bobrowska" w miejscowości Baruchowo w województwie kujawsko-pomorskim to punkt, w którym uzyskają Państwo rzetelną, kompleksową i profesjonalną pomoc z zakresu działalności pogotowia ratunkowego. Zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni rato winnicy medyczni, którzy udzielają pierwszej pomocy oraz opiekują się poszkodowanymi w trakcie transportu do szpitala.

Numer telefonu 600 806 681 przeznaczony jest do kontaktowania się z naszymi kompetentnymi pracownikami. Drogą telefoniczną można nas poinformować o występującym zagrożeniu zdrowia lub życia ludzi. Dzwoniąc, mogą być Państwo pewni, że uzyskają pomoc wykwalifikowanych służb ratownictwa medycznego.

Mamy następujący kod pocztowy: 87-821 Baruchowo. Firma "Karolina Bobrowska" jest też umieszczona w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej), nasz numer NIP to 8883133814 Numer REGON to: 369519957.

Kontakt

Kontakt Karolina Bobrowska

Karolina Bobrowska, Baruchowo

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Karolina Bobrowska