Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6972021642
REGON: 301371901
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Nazywam się Karolina Adamczak i jestem psychoterapeutą. Mój gabinet psychologiczny mieści się w Lesznie, na terenie województwa wielkopolskiego. Swoją działalność rozpoczęłam w 2010 roku. Prowadzę psychoterapię zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Oferta

Specjalizuję się w psychologii dziecięcej, a także psychoterapii rodzinnej. Swoje doświadczenie jako psycholog zdobyłam podczas wielu lat studiów oraz praktyki zawodowej.

Dla wielu osób zmaganie się z trudami dnia codziennego może być przytłaczające i męczące psychicznie. Wiele przykrych sytuacji może bardzo negatywnie odbić się na zdrowiu i samopoczuciu. Dlatego też w profesjonalny sposób pomagam pacjentom podczas występowania u nich między innymi problemów z koncentracją, czy tak bardzo powszechnym wśród młodzieży brakiem samoakceptacji.

Do moich zadań należy również leczenie takich zaburzeń jak:
  • stany lękowe,
  • depresja,
  • choroby somatyczne.

Ponadto specjalizuję się w psychologii sądowej. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, aby terapia przynosiła jak najlepsze skutki. Przeprowadzane przeze mnie sesje trwają około jednej godziny.

Szczegółowa oferta mojego gabinetu dostępna jest na mojej stronie internetowej. Informacji udzielam również podczas rozmowy telefonicznej.

Kontakt

Kontakt Karolina Adamczak

Karolina Adamczak, Leszno

Opinie (1)

Opinie o firmie Karolina Adamczak

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
1.0
01.06.2021
Pani należy do zespołu biegłych sądowych-psychologów z Leszna. Wykazała się niezwykłą determinacją i profesjonalnoscią w ocenie trudnej sytuacji mojego dziecka i odwróciła niekorzystną dla systemu prawa rodzinnego statystykę przekazując 9-letnie wówczas dziecko pod opiekę ojca. Dziś 16-letni Syn, którego jestem mamą i mam pełne prawa rodzicielskie (tylko z nazwy, a w życiu codziennym mam kontakt z dziećmi jako pedagog), nie ma żadnych kontaktow ze mną, żadnego kontaktu telefonicznogo czy mailowego, nie mówiąc już o osobistym kontacie, żadnych ferii i wakacji u mamy, ani świąt, ani możliwosci otrzymania życzen w tak ważnym dla Niego Dniu Dziecka. Aby udać się do pani "specjalisty" należy się dokładnie zastanowić czy nie narobi więcej szkody jak pożytku. Pani powinna pogębić wiedzę na temat Syndromu Sztokholmskiego i negatywnych skutków Alienacji Rodzicielskiej, która jest przemocją emocjonalną i psychiczną wobec osób alienowanych dla dobra Dzieci i Rodziców dotkniętych problemem