Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8510301851
REGON: 810508912
Rok założenia:
1991

O firmie

Sklepy z artykułami metalowymi, Karolewski Henryk. Hurtownia artykułów metalowych, Szczecin Nasza hurtownia artykułów metalowych znajduje się w Szczecinie. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży wyposażenia łazienek i artykułów metalowych. Na rynku działamy nieprzerwanie już od 1991 roku. Firma zarządzana przez Henryka Karolewskiego.

Oferta

W czym się specjalizujemy?

Specjalizujemy się w sprzedaży markowych towarów do wyposażenia łazienek oraz narzędzi i artykułów instalacyjno-metalowych. W naszej ofercie mamy także chemię i zaprawy renomowanych producentów. Handlujemy farbami i lakierami wysokiej jakości. Współpracujemy z firmami, instalatorami, wykonawcami oraz klientami detalicznymi. Asortyment przedsiębiorstwa obejmuje ponadto duży wybór ceramiki łazienkowej i kształtek ocynkowanych, zarówno czarnych, jak i mosiężnych oraz miedzianych szybkozaciskowych.

Co jeszcze znajduje się w hurtowni Henryka Karolewskiego w Szczecinie?

W ofercie hurtowni Henryka Karolewskiego znajdują się jeszcze takie produkty, jak:

  • rurki ocynkowane gwintowane w odcinkach
  • rurki czarne gwintowane w odcinkach
  • rury kanalizacyjne
  • obejmy naprawcze
  • wężyki w oplocie stalowym
  • zaprawy
  • grunty
  • piany dekarskie
  • uszczelniacze dekarskie
Ponadto dysponujemy emulsjami wielu rodzajów, w tym rozwiązaniami akrylowymi, lateksowymi, olejnymi i alkidowymi, a także klejami montażowymi oraz przeznaczonymi do płytek.

Co stanowi uzupełnienie oferty hurtowni?

Uzupełnienie oferty hurtowni stanowi armatura do instalacji wodnych, wentylatory i kratki wentylacyjne oraz artykuły metalowe. Można wśród nich wyróżnić gwoździe, nakrętki, pręty, kołki i śruby. Klienci zakupią w hurtowni także artykuły elektryczne takie jak przewody, bezpieczniki i złączki oraz artykuły BHP. Są to między innymi rękawice, ubrania i gogle.

Zakupią Państwo u nas różnorodne zamki i zamknięcia oraz elektronarzędzia i narzędzia. Młotki, piły, wiertarki, spawarki i siekiery to zaledwie część dostępnych produktów. Prowadzimy sklep internetowy w którym można je nabyć. Zapraszamy na stronę internetową hurtowni Henryka Karolewskiego oraz do kontaktu telefonicznego.

Marki i specjalizacje

W naszej ofercie znajdują się produkty takich marek jak: Śnieżka, Domalux, Dekoral, Pigment, Ferro, Valvex, Goshe, Arco, Invena, Gebo, Wavin, Kaczmarek, Ceresit, Selena, Tytan, Praxa, Super plus, Soudal, Denbraven, Toya-Yato, Vorel, Flo, Fala, Profix-Proline, Prolinehd, Vulcan, Tryton, Lahtipro, S&R Power, Stanley, Black&Decker, Dewalt, Didaron, Domalux, Dufa, Blue Dolphin Tapes, KFV, Esco, Lob, Gerda, Abus, Wilka, Gu/GBS, Thirard, Koło.

Więcej informacji

  • Akcesoria łazienkowe zobacz

Kontakt

Kontakt Karolewski Henryk. Hurtownia artykułów metalowych

Karolewski Henryk. Hurtownia artykułów metalowych, Szczecin

Opinie (2)

Opinie o firmie Karolewski Henryk. Hurtownia artykułów metalowych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sawiss
Sawiss
5.0
30.05.2020
Duży wybór towarów, mega asortyment farb w sprayu, zamków, wkładek i kłódek tylu chyba nigdzie w Szczecinie nie spotkałem.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.02.2013
bardzo serdecznie polecam współpracę z tym sklepem internetowym, współpracuję z nimi od kilku miesięcy i jestem zadowolony z naszej współpracy, zamówienia realizowane są błyskawicznie, towar porządny, warto