Szycie? Z nami to proste!
Szycie? Z nami to proste!, Kanstec Dystrybutor maszyn szwalniczych i technologii do produkcji odzieży, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9510042172
REGON: 010770374
Rok założenia:
1994

O firmie

Firma Kanstec znajduje się w Łodzi. Jesteśmy dystrybutorem maszyn szwalniczych. Zapewniamy szeroki wybór urządzeń od renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

W ofercie łódzkiej firmy Kanstec znajdziecie maszyny szwalnicze takich marek, jak między innymi Kansai Special, Merrow, Pegasus, Brother, Juki, Union Special, Yamato, Global, Vibemac, Venus czy UZU. Prowadzimy sprzedaż automatów szwalniczych, gumiarek, kroszetów, lamowarek, owerloków, renderek, paskarek, autolapów i wielu innych specjalistycznych maszyn.

Krojownie wyposażamy w takie urządzenia, jak auto katery, etykieciarki, ładowarki materiałów, stoły, lagowarki, znaczniki, noże krojcze pionowe i tarczowe czy maszyny do cięcia lamówki.

U nas znajdziecie oprogramowanie MORGAN DYNAMICS, które znajduje zastosowanie w procesach konstrukcji form odzieżowych. Oferujemy takie moduły funkcjonalne, jak między innymi PD Pattern Design czy VISUAL NEST.

Dysponujemy urządzeniami prasowalniczymi, w tym stołami prasowalniczymi, żelazkami, prasami czy urządzenia karuzelowymi.

Do cięcia i znakowania materiałów polecamy urządzenia laserowe, takie jak lasery CO2, YAG i Fiber, lasery specjalne, lasery do grawerowania czy lasery z systemem cięcia wizyjnego. Ponadto oferujemy urządzenia do bezszwowego klejenia i podklejania szwów oraz zwijacze i przyrządy do szycia.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem przemysłowych maszyn szwalniczych marek Pegasus, Kansai Special, Juki i Merrow. Serwisujemy też noże krojcze KM.

Zapewniamy także bogaty wybór części zamiennych.


Wideo

Kontakt

Kontakt Kanstec Dystrybutor maszyn szwalniczych i technologii do produkcji odzieży

Kanstec Dystrybutor maszyn szwalniczych i technologii do produkcji odzieży, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Kanstec Dystrybutor maszyn szwalniczych i technologii do produkcji odzieży