Montaż centralnego ogrzewania
Montaż centralnego ogrzewania, Kano Usługi Hydrauliczne C.O-Gaz Krzysztof Karpiński, Szczecinek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6731614004
Rok założenia:
2021
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Kano powstała w 2021 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinku, a właścicielem jest Krzysztof Karpiński. Świadczymy usługi z zakresu hydrauliki i centralnego ogrzewania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Kano to firma, która dedykowane podejście do klienta łączy z wysoką jakością usług hydraulicznych. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych, zapewniając nie tylko fachowe doradztwo, ale także solidność wykonania i trwałość instalacji.

Nasz zakres usług obejmuje projektowanie i montaż przyłączy wodnych i kanalizacyjnych w różnego rodzaju obiektach, od domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu zapewniamy sprawne działanie instalacji oraz optymalne wykorzystanie zasobów wodnych.

W ramach oferty zajmujemy się także instalacją i wymianą instalacji gazowych, włączając w to podłączanie kuchenek gazowych, montaż kotłów pelletowych i gazowych oraz usuwanie wszelkich nieszczelności. Nasz zespół certyfikowanych specjalistów dba o bezpieczeństwo i skuteczność każdej instalacji gazowej.

Jeśli marzysz o komforcie i efektywności energetycznej w swoim domu, Kano może Ci w tym pomóc poprzez instalację ogrzewania podłogowego, wymianę baterii i kabin prysznicowych oraz montaż pomp ciepła. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, które sprawią, że Twój dom będzie nie tylko przytulny, ale także oszczędny i ekologiczny.

Nasze usługi nie kończą się na instalacji - przeprowadzamy również próby szczelności instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania, aby zagwarantować Ci pełną pewność co do ich sprawności i bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz rzetelnej i profesjonalnej firmy hydraulicznej, która zatroszczy się o wszystkie aspekty Twojego systemu hydraulicznego, skontaktuj się z nami już dziś. Z Kano, możesz mieć pewność, że Twoje potrzeby zostaną zrealizowane w sposób kompleksowy i satysfakcjonujący.

Kontakt

Kontakt Kano Usługi Hydrauliczne C.O-Gaz Krzysztof Karpiński

Kano Usługi Hydrauliczne C.O-Gaz Krzysztof Karpiński, Szczecinek

Opinie (2)

Opinie o firmie Kano Usługi Hydrauliczne C.O-Gaz Krzysztof Karpiński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Miłosz
Miłosz
5.0
04.05.2022
Dobra firma hydrauliczna. Zajmują się wodociągami, kanalizacją i instalacjami gazowymi.
Łukasz
Łukasz
4.0
31.03.2022
Usługi hydrauliczne zasługujące na 5. Polecam KANO.