Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6492322119
REGON: 38895534000000
KRS: 0000901103
Rok założenia:
2021

O firmie

Kancelarię Wieczorek prowadzimy w Katowicach. Specjalizujemy się w usługach księgowych.

Oferta

W naszej kancelarii zajmujemy się między innymi przeprowadzaniem procesów księgowych, sporządzaniem deklaracji ZUS i sprawozdań do GUS. Podejmujemy się sporządzania świadectw pracy, aneksów i umów o pracę. W ofercie mamy naliczanie podatku od osób fizycznych, wystawianie zaświadczeń o zarobkach i opracowywanie zasad polityki rachunkowości.

Ponadto prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Nasza oferta obejmuje rozliczenia VAT, PIT i PFRON. Do naszych zadań należy prowadzenie, kompletowanie i przechowywanie oraz zakładanie dokumentacji osobowych pracowników. Na bieżąco aktualizujemy salda rozrachunkowe.

Zapewniamy także obsługę z zakresu spraw księgowo-kadrowych. Pomagamy założyć własną działalność gospodarczą. Zajmujemy się wszelkimi sprawami związanymi z ZUS. Uzupełnienie oferty stanowi rozliczanie spółek kapitałowych, w tym przede wszystkim spółek z o.o. Nasi klienci to w głównej mierze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dodatkowo współpracujemy z firmą KACZMARSKI GROUP.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Wieczorek Sp. z o.o.

Kancelaria Wieczorek Sp. z o.o., Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Wieczorek Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.